funko fusion

MMORPG GW2 i zebranie wszystkiego w kupe

K

Kamikadzos

Gość
Jak każdy wie, 28.08 jest dzień 0 (premiera GW2), dla Nas jest to dzień 27.08, więc postanowiłem zebrać wszystko w jednym temacie by nie skakać po tematach i szukać.

Naszym "domem" prawdopodobnie będzie server Ring of Fire czy jak mu tam :mrgreen:

Chciałbym aby tu każdy kto zamierza się z Nami bawić w GW2 napisał, kim będzie grał, jaką rasą i jaki prawdopodobnie będzie miał nick by łatwiej znaleźć się w grze (wiem, mamy TS ale jednak nie zaszkodzi). Musimy pomyśleć również nad nazwą gildii, GamesBoard nie jest najgorsza, myślę że mogła by zaistnieć.

W moim przypadku będzie to human, elementalista, prawdopodobny nick to Cahali.

Mam też nadzieje, że stworzymy zgraną paczkę w GW2 z miłą, koleżeńską atmosferą :)
 
Coooo Ring of Fire z Ruskimi? O to ja dziękuje... Taka fajna nazwa u Ruskie tam się zlatują :( Trzeba znaleźć jakis multinational, bo Polaków i Ruskich nie trawie w grach MMORPG, za duży poziom noobostwa wykazują :( do 27.08 musimy znaleźć Nasz "dom" :)
 
Crowned - Thief - Norn/Human

Co do serwera popieram nazwę łatwą do wymówienia, oraz uniknięcie polaków i rusków. I lepiej jakiś bardziej zaludniony serwer - w końcu to MMO. Po head-starcie dla pre-purchase trzeba będzie prześledzić statystyki rozłożenia ludzi na serwach i do naszego pre-orderowego startu będzie łatwiej zdecydować. Unikajmy też nieoficjalnych serwerów narodowych - bo będziemy się źle czuć z jakimś Włoskim/Niemiecki/(w/e) językiem na ogólnym.
 
Crowned ma racje, no ja w pon będę do godziny 9 w domu, później dopiero po 18, tak mi durnowato tydzień w robocie ustawili ;/ że środkowa część dnia (ta najlepsza) to gnicie w robocie, średnio mi się to podoba lecz co poradzić ;/ No trzeba ustalić bo to już tylko 3 dni! można liczyć 2! :)
 
Dobra Panowie i współtowarzysze broni, trzeba ostatecznie wybrać Nasz "dom", ruszamy di świata Tyrii już jutro! Proponuję świat Gandara. Łatwy do wypowiedzenia i ponoć angielski, więc na głównym będzie dominować język angielski (mam taką nadzieję). Jeśli macie swoje propozycje to je wrzucać, byśmy byli na jednym serwie :)
 
RoS ++.

Jeśli nam serwer nie będzie odpowiadać przez najbliższy czas, to istnieje możliwość jednego darmowego transferu (darmowego - do odwołania) i przeniesiemy się na Aurore.
 
Myślę, że PvX (Player versus Everything) :D Jak już ogarnę grę to bym się bardziej pod pvp chciał nastawić, a z czasem WvW.
 
Ja popieram to, że Nasze nastawienie gildyjne wyjdzie w praniu, teraz niby sie nastawimy na WvW a nie będzie to Nam przypadało do gustu. Proponuje właśnie jak wspomniał Sierhun by nastawić się na PvX, na co aktualnie będziemy mieć ochotę toi to będziemy robić ;)
 
Back
Do góry