funko fusion

Bijatyki Guilty Gear x2 reload

G

GanD

Gość
Jako że nie ma tu jeszcze żadnych tematów.
Bijatyka francuskiego studia Arc System Works, wykonana w stylu anime (albo dla laików: japońskiej animacji ;p)
Ręcznie rysowane tła, sporo unikalnych postaci do wyboru, masa trybów rozgrywki, no i przede wszystkim kombosy wykręcające ręce we wszystkie strony, czyli wszystko czego nawalance potrzeba.

Gra ma parę lat na karku, ale dalej przyjemnie się w nią gra. A to parę screenów.

rm888_guilty_gear_xx_reload_import_profilelarge.jpg
ggx2-4.jpg

images
Guilty-Gear-XX---Guilty-Gear-X2-.png


Dla zainteresowanych, jest coś w rodzaju kontynuacji tej gry o nazwie BlazBlue: Calamity Trigger
 
@ShaDow
Powiedziałbym, że bardziej jest to skrzyżowanie Fatal Fury (może nawet dziś artykuł odnośnie tego starocia) z Soul Caliburem. Bardzo fajna siepanina. Spędziłem przy niej dużo czasu i przeszedłem po 2 razy wszystkimi postaciami. Fabuła też bardzo ciekawa (nawet jak na bijatykę). Szkoda tylko, że jedynym miejscem do zapoznania się z nią jest instrukcja gry :D
 
ninja666 napisał:
@ShaDow
Powiedziałbym, że bardziej jest to skrzyżowanie Fatal Fury z Soul Caliburem.
Noo, czy ja wiem, soul calibur to całkowicie inna gra, nie ma tam nic podobnego(no może oprócz wygiętego dziwnie do tyłu faceta :D ). Poza tym nie można porównywać gier w taki sposób, to tak jakby powiedzieć że far cry 2 jest podobny do wolfenstein 3d ;p

ninja666 napisał:
Fabuła też bardzo ciekawa (nawet jak na bijatykę). Szkoda tylko, że jedynym miejscem do zapoznania się z nią jest instrukcja gry :D
A tu się pogubiłem do której gry się ta wypowiedź w końcu odnosi, więc nie wiem czy słusznie ale wtrącę że guilty gear też ma dobrą linię fabularną (a dla niektórych postaci wręcz świetną, kiedy co walkę czytając wypowiedzi niektórych postaci można pęknąć ze śmiechu).
 
Może trochę faktycznie podobne do Mortal Kombat hehe Jednak dla mnie ta gierka jest lepsza od już kultowej gry Mortal Kombat. Grafika w tej grze jest całkiem przyjemna. Z grywalnością nie ma tutaj problemu a takie porównania jak wyżej trochę są bez sensu.
 
Back
Do góry