funko fusion

MMORPG Guild Wars 2

  • Thread starter Thread starter Aifam
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Aifam

Gość
Dziwi mnie ze do tej pory nikt nie poruszył tematu tej gry na tym forum, lecz ja to zmienię! Wiec zaczynamy!

v5e1hy.jpg
Guild Wars to chyba wszystkim znany tytuł. Jak wiadomo gra ma się ujawnić w tym roku (dokładna data premiery powinna być znana po beta testach które maja wystartować prawdopodobnie w marcu tr.)
Pierwsza cześć zdobyła światowa popularność i wierność wielu fanów - przede wszystkim jakością i dopracowaniem.
Fani są dość optymistyczni co do 2 części, według wielu osób ( w tym mnie ) GW2 ma szanse przyćmić takie tytuły jak Star Wars: TOR i WoW.


Co do ras to w GW2 każdy znajdzie coś dla siebie. Nowy tytuł daje nam możliwość wyboru miedzy 5 rożnymi rasami, każda z nich będzie miała 8 klas.

Rasy:

Sylvari,
Norn,
Charr,
Asura,
Human.

Każda rasa ma do wyboru 8 klas: (dla każdej rasy klasy będą takie same)

Engineer,
Thief,
Guardian,
Necromancer,
Ranger,
Warrior,
Elementalist,
Mesmer.

Kilka ciekawych faktów:

Co do systemu walki to ma być on duża odskocznia od tego co widzieliśmy do tej pory. Przede wszystkim (na pewno ucieszy to wiele osób) umiejętności nie będą wymagały celu by ich rzucić, co już daje przewagę GW nad paroma tytułami.

Druga ciekawostka jest system walki podwodnej. Tak PODWODNEJ. Tutaj odrazu nasuwa nam się myśl co do oddychania...bo kto chciałby grac w grę w której toniemy, przy czym tracimy doświadczenie i nerwy? Twórcy wszystko sobie bardzo dobrze poukładali - (co znów pokazuje niesamowita dokładność włożona w ten projekt) Gdy wskoczymy już do owej wody chętni przygód i odkrywania nowych terenów nasza postać sama założy maskę dzięki której będzie mogla spokojnie oddychać, co więcej możemy liczyć na przedmioty ułatwiające nam ta czynność.

Zapewne jesteście ciekawi jak sprawdzają się nasze skille pod woda? Twórcy i o tym pomyśleli dając nam podwodne odpowiedniki naszych lądowych skilli - Czyli nie musimy się martwic o to ze pod woda będziemy bez bronni ;)

Następną ciekawostka na pewno będzie leveling. Co za frajda jeżeli lvl rośnie w oczach, i w dodatku nie jest to wcale trudne...gra traci sens po kilku dniach, czasami nawet godzinach.
W Guild Wars 2 takie coś nam nie zagraża, od pewnego poziomu (maksymalny poziom będzie 80) nie zwiększa się czas jaki musimy poświecić na osiągniecie następnego poziomu doświadczenia naszej postaci ! (znalazłem screena który idealnie to przedstawia ;))

34sf4on.jpg

Kolejna i ostatnia już ciekawostka będzie podział łupów, mianowicie chodzi o to ze nawet przy zadaniu potworowi minimalnych obrażeń, w przypadku gdy inny gracz owego potwora nam dobije CALE doświadczenie idzie tylko i wyłącznie do nas ;) Co według mnie jest kolejnym kilometrowym odskokiem od innych tytułów.

Zachęcam również do obejrzenia filmików których już parę jest, dodam jeden pokazujący tworzenie postaci (Polecam kanał z którego pochodzi filmik, na kanale wiele filmików, recenzji i nie tylko !)

[youtube2]
http://www.youtube.com/watch?v=iVNTMd3jBpE&feature=g-u-u&context=G22da40fFUAAAAAAAAAA​
[/youtube2]

Wiec to by było na tyle moich wypocinek ;) Mam nadzieje ze ktoś to przeczyta albo chociaż spojrzy D: Co do gry to osobiście jestem pod wrażeniem tego co się szykuje, dodam iż będę nawet skłonny płacić za ta grę abonament. To jest to na co czekałem i na pewno nie tylko ja !

Na koniec chciałbym pozdrowić kilka osób (chociaż mnie nigdy nikt nie pozdrawia ja taki nie będę :))
Dodatka :* (moja forumowa żonę)
Mattiego :* (szkoda mi ludzi bez kolan wiec nie moglem nie pozdrowić)
Battle :* (bo będzie ban :O)
Sharkusia :** (bo go Loffciam <3)
Chamidla :** (kto się chwali ten nie wali)

P.S

Mattttiiii chcialem zrobic z tego newsa aleeeee nie umiem i nieeee wiem czy mi mozna ;(
 
Pamiętam te czasy, gdy kumpel przychodził do mnie na sylwka z laptopem. On siadał na przeciwko mnie, miła atmosfera się od razu robiła. Te dzikie spojrzenia. Godzina 10:00 i zaczynamy! Ja w WoWa, a on w Guild Wars! Chwalił mi się tą grą niesamowicie. Wkurzało mnie tam tylko jedno, to że można ją szybko przejść. Zdobyć ten 20 poziom, zbroje i koniec. Zobaczymy jaka będzie 2 część :)
 
Tego miało tu nie być, z tego będzie news chyba - już zmieniam all.<br /><br />-- 22 lut 2012, 17:22 --<br /><br />Dobra wszystko ogarnięte i wygląda tak jak miało wyglądać xD
 
Serdecznie dziękuje użytkownikowi AIFAM za pozdrowienia kierowane w mym kierunku. Nie wiedziałem, że awansowałem na status żony :shock:

Jeżeli chodzi o zrobienia newsa to wysłałem Ci na czasie link, który dostałem od Mattiego i dzięki któremu zrobisz z tego to co chciałeś.
 
Dodatek napisał:
Serdecznie dziękuje użytkownikowi AIFAM za pozdrowienia kierowane w mym kierunku. Nie wiedziałem, że awansowałem na status żony :shock:

Jeżeli chodzi o zrobienia newsa to wysłałem Ci na czasie link, który dostałem od Mattiego i dzięki któremu zrobisz z tego to co chciałeś.

Jak mozesz mi to robic po tylu latach malzenstwa !?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapomniałem zaznaczyć xD lewy środek ekranu pod lesbami moimi :<

rtdi6s.jpg
 
Guild Wars 2, oł je! Czekam na tą grę już od baaaardzo długiego czasu i w końcu do mnie idzie, małymi kroczkami, ale idzie. Martwi mnie tylko to, że nie będzie krasnali. Kim ja mam grać, jak nie krasnalem? :(
 
Czekałem na tą grę długo. Oby tylko była bardziej rozbudowana, ale zapowiada się ciekawie. :) Polecam wszystkim ^^.
 
Back
Do góry