funko fusion

GTA V - Ściny w grze i menu

D

Demcio

Gość
Witam, niedawno kupiłem GTA V na pc. Gra odpala się ładnie, ale już w menu zdarzają się zacięcia i lagi audio. Podczas ekranu ładowania muzyka dziwnie ścina, a podczas gry występują regularne ok. 2 sekundowe zacięcia co 0,5 sek. Dzieje się to na każdych ustawieniach graficznych. Próbowałem już naprawiać pliki gry instalatorem, aktualizować i downgrade'ować sterowniki do karty graficznej, wyłączać programy w tle, uruchamiać w trybie zgodności z Windows 7 oraz w trybie administratora, zmieniać rozdzielczość, odpalać grę w oknie i nic nie pomogło. Gdy pierwszy raz włączyłem grę wystąpił blue-screen, może wtedy coś się popsuło? Mam nadzieję że nie będę musiał przeinstalowywać gry bo moje łącze jest dość słabe i pobranie jej zajmuje cały dzień.

Moja specyfikacja:
GTX 770 2GB
Intel Core i5 4460 4x3.2 Ghz
8 GB RAM

Nagrałem film w którym widać zacięcia:
 
Powiem Ci tyle, ile wiem.
Nie jest to problem sprzętu, gdyż mi chodziło, a mam słabszą kartę graficzną. Może być to problem gry lub sterowników. Zaktualizuj sobie sterowniki programem "Nvidia Experience". Jak to nie pomoże, to przeinstaluj grę.
Spróbuj też wyłączyć Vsynki i filtrowania. Może pomóc.
 
Dobrze, tylko chciałbym zostawić sobie reinstalację jako ostatnią deskę ratunku, jakieś inne pomysły?
 
Dobra już wiem. Za każdym razem jak włączam GTA, to w procesach systemu jakiś "Host usługi: usługa lokalna (8)" zajmuje 10% procesora, a "host usługi: brak sieci" 35%, co w sumie z grą daje 100% zawalenia procesora. Co mogę z tym zrobić?
 
Back
Do góry