funko fusion

Akcja GTA V- Kiedy Premiera? Nowe Plotki

B

Biafra

Gość
Grand_Theft_Auto_V_logo_-_transparent_background.png
Jaka data premiery jest prawdziwa?
Krąży wiele pogłosek o tym, kiedy zostanie wydana gra GTA V. Dzisiaj znalazłem na Internecie taką informację : Pewien użytkownik GTAForums znalazł CV starszego animatora który pracuje w siedzibie Rockstar North - Alexandra O'Dwyer'a. Z jego życiorysu wynika, że premiera Grand Theft Auto V nastąpi w październiku tego roku, a gra wyjdzie jednocześnie na Playstation 3, Xbox'a 360 oraz PC. Niektórzy myślą że to fejk, ale CV wygląda na prawdziwe. Gdyby to była prawda, to trochę byłoby nieobecności w szkole :) - jest to najnowsza informacja o premierze.
Drugą informację o dacie premiery mówi nam Dyrektor firmy GameStop Tony Bartel twierdzi on , że nie oczekuje w 2012 roku nowej gry od Rockstar Games. Wymieniał Kilka tytułów które przyniosą największe zyski lecz nie było tam GTA V. GameStop twierdzi że 2012 to nie rok Nowej gry od RG.
Inne informację to takie, że Fani wyszukali się ukrytej daty premiery w Trailerze-i wg nich ma to być już w Maju. Hmm do tego podchodzę jednak z wielkim dystansem.
Screen jaki obrazuje te odczyty jest poniżej(link),faktycznie jest na chodniku napis 24 05- czyli 24 Maj. Ciekawe :) Jednak informację o tej dacie premiery są bardzo stare ;)
http://www.benchmark.pl/uploads/backend ... 206136.jpg
Podsumowując Są możliwe trzy daty premiery : Październik,24 Maj, oraz że jeszcze nie w 2012 roku. Może być też tak że żadna z nich nie jest trafna :)
Teraz powiem coś o GTA V
Możemy się dowiedzieć dużo rzeczy od samych twórców oraz z Trailerów.
-Miejscem akcji rzeczywiście będzie miasto o nazwie Los Santos wraz z otaczającymi go wzgórzami, polami i plażami
-Będzie to największa płaszczyzna jaką w swoich grach dotychczas stworzyli twórcy serii
-Bezpośrednie prace nad GTA V sprawuje oddział Rockstar North
-Wolność i swoboda rozgrywki ma być jeszcze bardziej odczuwalna niż w poprzednich odsłonach
-Akcja dzieje się w czasach obecnych
-Będzie multiplayer
Miasto w jakim będzie odgrywać się akcja to Los Santos-To samo co z San Andreas,które było areną nie lubiących się gangów. Na zdjęciach i Trailerach możemy zobaczyć nawet to samo Molo co właśnie z tamtego miasta. W newsach można wyczytać też że V będzie miała kilku grywalnych bohaterów !​
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=A5KoaP16-TE[/youtube2]​
Analiza trailera:
1. Lokalizacja:
• Akcja gry toczy się we współczesnym Los Santos, oraz na jego obrzeżach.
2. Marki:
• 24/7
• Bugstar Pest Control
• Daily Globe News
• E-Cola
• FLEECA
• Pisswasser
• Pizza This
• Postal
• STD Contractors
• Up-N-Atom Burgers
3. Ciekawostki:
• Skutery wodne i rowery.
• Samoloty, prywatny odrzutowiec i hydra.
• Siłownia na plaży
• Zwierzęta, psy i ptaki.
• Możliwość gry w golfa.
• Kupowanie posiadłości.
• Rozsuwany dach w kabrioletach.
• Sterowce na niebie.​
 
Re: GTA V- Kiedy Premiera?

Też tak sądzę,że gdzieś w 2013 roku.A mój kolega twierdzi,że już w to gra.
 
Re: GTA V- Kiedy Premiera?

NewJam napisał:
Też tak sądzę,że gdzieś w 2013 roku.A mój kolega twierdzi,że już w to gra.
Uwierz mu i zagraj razem z nim. Gdy przejdziecie całą grę dajcie mi save, będę Wam na prawdę wdzięczny.
Jam, ale Ty mi dostarczasz rozrywki!

Wracając do tematu.. Kiedyś, gdzieś pisałem, że mi przypomina Vice City, taką pedalską wersję, ale teraz obejrzałem jeszcze raz i może tak źle nie będzie. Póki co wymiata GTA IV, ale może jakimś cudem V ją przebije. Jeżeli chodzi o datę premiery to obstawiam jeszcze ten rok. Dlaczego? Dawno się słyszało o GTA IV, mało co kto kupuje, pora na kolejną część!
 
Re: GTA V- Kiedy Premiera?

Nowe Plotki ze świata GTA V
Plotka number 1 : Ostatnio wyczytałem że jeden z użytkowników anglojęzycznego forum o serii Grand Theft Auto gtaforums.com, napisał maila do supportu R* z zapytaniem czy pojawią się na tegorocznych targach. Odpowiedź mówi jasno, że będą i dowiemy się czegoś więcej. Miejmy nadzieję, że mają tu na myśli GTA V. Tutaj zrzut z ekranu Maila: http://i40.tinypic.com/slp6ye.png
Plotka Number 2 : Niejaki Alex O'Dwyer, animator w Rockstar North, umieścił w swoim CV informację o rzekomej dacie premiery Grand Theft Auto V, która przypada na październik tego roku. Podał on także platformy na jakie pojawi się najnowsza część serii, są to Xbox 360, PlayStation 3 i PC. Nie wiadomo jednak czy to prawda czy nie, lecz dokument zniknął z sieci chwilę po pojawieniu się. Warto zauważyć, że na październik szykowana jest premiera gry Bioshock Infinite, której wydawcą jest także, jak w przypadku produktów od Rockstar Games, Take-Two Interactive.
Plotka numer 3 : Young Maylay, który podkładał głos CJ'owi, oświadczył na swoim Twitterze, że nie ukaże się w Grand Theft Auto V- Najgorsza Wiadomość :(
Źródło : gtathegame.net
 
Zachęcam do lektury CDAction!!!
Tam trailer wraz z większością info był podany w numerze 12/2011
Wyczytałem, że panem z balkonu, a zarazem bohaterem będzie Claude z GTA III, choć jest najbardziej prawdopodobne, że bedzie to postać kompletnie nowa jak np. Nico Bellic z gta IV.
Kolejną sprawą jest wielkość miasta...
Otóż mówi się, że Los Santos będzie na pewno większe od tego z GTA SA :D (nawet 4 razy większe od Liberty City z GTA IV!!)
No tak...
Premiera...
Dla spostrzegawczych w trailerze na chodniku domu "na sprzedaż" widać nr 2405, właśnie na 24 maja tego roku datuje się wydanie wersji na X360 i na PS3, pod koniec roku na PC i Wii U (datę widać w lewym dolnym rogu ekranu)
W GTA V animacje postaci zostały tworzone przy użyciu systemu Euphoria, dzięki czemu są niewiarygodnie realistyczne!!
 
Od razu Ci mówię że nie ma szans że będzie w Maju- to po pierwsze. Po drugie to powtarzasz się bo już to pisałem u góry :) Po trzecie jeśli możesz to nie używaj w tych działach koloru niebieskiego bo ja takim poprawiam xD. Ogólnie to dobrze że udzielasz nam takich informacji ;) Jeśli tylko będzie w jakimś nowym numerze jakaś kolejna plotka o GTA V pisz śmiało ;)
 
Graficznie raczej nie będzie rewelacji. Może będziemy mogli porównać GTA 5 z Crysisem na modach, ale nie spodziewam się niczego więcej.
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=KGgZfiSKoow[/youtube2]


Mimo tego, że nowy komputer kupiłem miesiąc temu, to czas rozpocząć zbrojenia :D. Trzeba wymienić kartę graficzną na mocniejszą (moja gtx560 nie wyrobi na 100%). Ciekawi mnie jeszcze jak V będzie chodziła na konsolach. Nie jestem specjalistą od xboxów 360 czy PS3, ale wg mnie trochę "wymiękną".

W GTA V animacje postaci zostały tworzone przy użyciu systemu Euphoria, dzięki czemu są niewiarygodnie realistyczne!!
Tak jak w GTA IV. Może go trochę poprawią ?

Plotka numer 3 : Young Maylay, który podkładał głos CJ'owi, oświadczył na swoim Twitterze, że nie ukaże się w Grand Theft Auto V- Najgorsza Wiadomość
Mój kolega którego GTA jest drugim życiem mówił kiedyś, że ten trailer to ściema ^^ (i to na długo przed tymi plotkami)
 
Osobiście uważam, że nie ma zbytnio szans aby piąta część wyszła w roku 2012. Na razie mamy tylko trailer, a przykładowo twórcy MW3 o ile wcześniej zapodali premierę. W maju były już beta testy :)
 
Trololo "paczajcie" co dziś znalazłem:
Michael Pachter przypuszcza, że Rockstar może z pełną premedytacją zorganizować pokaz GTA V dzień przed rozpoczęciem E3. Typuje też swoją datę premiery gangsterskiej produkcji.
Targi E3 2012 tradycyjnie już rozpatrywane są w kategoriach branżowego święta. Zdaniem analityka Michaela Pachtera jest jednak ktoś, kto swoją zuchwałą, żeby nie powiedzieć bezczelną, postawą może to święto zniszczyć. Tym kimś jest oczywiście Rockstar. Przedstawiciel Wedbush Morgan Securities nie byłby zdziwiony, gdyby znana firma nowe szczegóły dotyczące GTA V podała tuż przed rozpoczęciem największej imprezy w przemyśle.

- Ja to postrzegam tak, że ci goście lubią kraść uwagę wszystkiemu wokół. Jeśli miałbym obstawiać, powiedziałbym, że ogłoszenie dotyczące GTA V przypadnie na przeddzień targów E3, czyli poniedziałek, 4 czerwca - stwierdził Pachter w swoim programie Pach-Attack emitowanym w GTTV. Jego zdaniem, jeśli Rockstar rzeczywiście zorganizowałby pokaz poprzedzający imprezę, a następnie nie pojawił się na samych targach, ludzie przewijający się przez korytarze LA Convention Center i tak rozmawialiby tylko o GTA V.

Pachter typuje też datę premiery piątej części słynnej gangsterskiej produkcji. Według analityka zadebiutuje ona jeszcze w tym roku. Wskazuje on termin 23 października, a więc zaledwie kilka dni po premierze Bioshock: Infinite. - Rockstar nie przejmuje się grą 2K Games - kwituje.

Zobaczymy :)
 
Back
Do góry