funko fusion

Akcja GTA IV problem OPTYMALIZACJA

  • Thread starter Thread starter baartii
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

baartii

Gość
Witajcie !
Otóż mam problem z grą gta 4 ponieważ strasznie się u mnie zacina. Parametry mojego komputera:
Procesor: Intel Core i5 2x2.4GHz turbo booster 3.1ghz
Pamięć ram: 8Gb
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 525M (DirectX11, SM 5.0, PureVideoHD) 1GB i Intel HD Family Grahpics.
System: w7

No i czy mam najwyższe ustawianie czy najniższe nie widać wogólę różnicy w grze. Najdziwniejsze jest to, że gdy zrobiłem Test wydajności wyszło mi "Karta graficzna: Intel HD Family Graphics", a nie powinno być moja karta nvidia ?? Możę to oznacza że podczas gry mój komputer korzysta tylko z karty intela a nie z nvidii ?? Nie mam takich problemów przy grach typu BF3 a gram na najlepszych ustawieniach grafiki..
 
Otwórz panel sterownania nvidia, następnie wejdź w zakładkę "ustaw konfigurację efektów PhysX". Tam będziesz miał do wyboru wybranie procesora physx. Domyślnie powinno być "automatycznie", ale skoro zależy ci na tym, żeby ciągnęło z karty, to wybierz z listy twój model karty graficznej. Zapisz zmiany i wtedy sprawdź.

Jeżeli nadal problem będzie występował, to poszukaj w necie jakiejś łatki. Miałem tak samo problem z GTA IV, że od początku i bez względu na jakich ustawieniach graficznych, gra niemiłosiernie się przycinała. Całość przypominała pokaz slajdów. Znalazłem jednak jakiś patch (nie pamiętam jaki dokładnie), po którym wszystko ładnie śmigało.
 
zmieniłem ustawienia jak proponowałeś właśnie znalazłem jakiś patch zainstaluje go i sprawdzę i napiszę czy problem nadal się powtarza. I tak jak mówisz u mnie jest tak samo jeden wielki pokaz slajdów ;p

@Edit: Jednak problem nadal się powtarza.<br /><br />-- 18 maja 2012, 13:48 --<br /><br />tak jak mówiłeś zainstalowałem łatkę 1.0.2.0 i działa idealnie, wielkie dzięki za pomoc po raz kolejny ;p
 
Back
Do góry