funko fusion

GTA 4 Na moim sprzęcie

Status
Zamknięty.
K

Krzychu555

Gość
Dobra chciałbym się dowiedzieć czy gta 4 poszło by na moim pc. Wiem że google nie boli ale ja jestem zielony w sprawach sprzętu i te wszystkie nazwy i literki jakoś do mnie nie przemawiają :oops: :oops: . Komputer na początku był robiony pod dosyć wielką sieć internetową i utrzymywał ją bez problemu , lecz teraz robię z niego sprzęcik do grania.
Parametry kompa:
Procesor: AMD Athlon™ II X4 630
Win:Windows 7 ultimate 32bit
Ram:4 GB (wiem że win 32bitowy widzi tylko 3gb ale w przyszłosci bd win 64)
Karta Graf: Nvidia Ge Force GT 210
Zadowolę się minimalnymi ustawieniami.
Jeśli temat otwarłem nie tam gdzie trzeba to przepraszam i proszę o przeniesienie :oops:
 
Witam na forum ;). Niekiedy na google ciężko znaleźć takie informacje więc dobrze jest napisać temat ;).
Na takim zestawie odpalisz GTA4, jeśli chodzi o jakość to tutaj proponuję ustawienie wszystkiego w miarę możliwości na najniższe gdyż tylko wtedy wyciągniesz stałe fpsy. Gta słynnie z braku optymalizacji więc warto byłoby przetestować inne gry (np. Crysis ma całkiem niezłą optymalizację).
 
Dzięki za odpowiedź :P Brałem Crysisa pod uwagę ale narazie nie planuje zakupu :X Ciagnie mnie do gta 4 bo dzieciństwo spędziłem przy gta 3 grając ile wlezie i licze , że podobne wrażenia będę miał przy gta 4 :P Jeśli chodzi o ustawienia to nie przeszkadzają mi najmniejsze , grafika w grach to rzecz na którą najmniej zwracam uwage ;) Ogólnie jednak przyszłość mojego Gamingu idzie ku grom MMO , MOBA , Cs (przymierzam się do CS:GO :P) , Starcraft i ogólnie jakby trochę w E-sport ale co będzie dalej sie zobaczy :P
 
Dobra dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem , temat można zamknąć :P
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry