funko fusion

Akcja GTA 4 - czy warto?

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Chciałbym zagrać w ten tytuł, gdyż był wielokrotnie zachwalany zarówno przez recenzentów, jak i moich znajomych. Podoba mi się w nim ten mroczny i ponury klimat, który nie był obecny we wcześniejszych Grand Theft Auto. Nie jestem jednak pewny czy warto w ogóle się za niego zabierać z moim rzęchem (pomimo faktu, że teoretycznie spełniam wymagania na średnie detale). Słyszałem, że gra jest bardzo źle zoptymalizowana i performance pozostawia wiele do życzenia. Co myślicie? Warto, żebym poświęcał swój czas na tą grę, czy raczej nie mam po co?
 
W grę można sobie pograć ale moim zdaniem nie ma już tego klimatu jak poprzednie części.
Multiplayer też kijowo zrobili pomimo, że był jakiś plan zrobienia osobnego gtamp na wzór sampa.
Fajna grafika, w miarę dobra fizyka i spora ilość samochodów do niszczenia :D
 
Nie chodzi mi o multiplayera. W tą grę grałbym dla samej fabuły i okazyjnego szwędania się po mieście robiąc sieczkę wokół siebie. Chodzi tylko o to, czy gra będzie na moim komputerze chodzić w miarę przyzwoicie (a przez "w miarę przyzwoicie" mam na myśli 30-35fps) i nie spowoduje, że moja wiekowa maszynka zagotuje się od środka.
 
Pójdzie na wysokich Kolego ;) Ogólnie to Ja się na tej części mocno,ale to mocno zawiodłem. Owszem nie miałem wersji na komputer-tylko na xboxa ale to pewnie mało zmienia. Zagrałem tylko 2-3 godziny na moim x'ie i od razu stwierdziłem że to mocny nie wypał i pudełko z płytą poszło do szafki zabytków.
 
Osobiście bardzo polecam tą grę. Kupiłem ją za 50zł i mogę śmiało powiedzieć, że nie pieniądze nie poszły w błoto. Grafika jest na naprawdę wysokim poziomie i można świetnie się bawić zarówno poprzez robienie misji jak i swobodną grę. Polecam!
 
AIFAM napisał:
Lepiej poczekać na 5 :)
Gdzieś widziałem zapowiedź GTA V i mi się nie podobał. Gra wyglądała jak jakaś pedalska bajka, coś jak vice city, którego nienawidzę.
 
Złamie tu kilka zasad, uczynię lekką zmianę tematu i podyskutuje o gustach, ale:
Jak można nie lubić Vice City?;> Jak dla mnie to najlepsza część GTA. Cały wątek fabularny i arcyciekawe misje to tylko kilka pozytywnych cech tego tytułu, a tu dochodzi skąpane w promieniach Słońca Miami, bikini itp. Tam chyba znałem całe miasto na pamięć.
Ach te wspomnienia...

A GTA 4 śmiało, dobry tytuł. :)
 
@hifi
Wiesz, wiadomo, że GTA VC ma swój urok, lecz nie każdemu podobają sie takie kiczowate, plastikowe klimaty lat 80.
 
ninja666 napisał:
Nie chodzi mi o multiplayera. W tą grę grałbym dla samej fabuły i okazyjnego szwędania się po mieście robiąc sieczkę wokół siebie. Chodzi tylko o to, czy gra będzie na moim komputerze chodzić w miarę przyzwoicie (a przez "w miarę przyzwoicie" mam na myśli 30-35fps) i nie spowoduje, że moja wiekowa maszynka zagotuje się od środka.


Człowieku ty masz dobrego Kompa ja mam żęcha i mi śmiga a co do gry to warto.
 
Pewnie ze warto, przy wielu niedoróbkach i fatalniej optymalizacji trzeba zagrać ;)
 
Mam gorszy komputer i wszystko mi działa,co do gry lepiej warto pobrać z torrentów niż kupować na allegro za wysoką cenę.
Pozdrawiam Lee.
 
Rozumiem jeśli forum nie toleruje piractwa,kup oryginał na allegro w pudełeczku,co do gry warto kupić.
 
Polecam ! Fabuła w niektórych momentach może znudzić bądź wzruszyć. Grając w "czwórkę" myślałem że ta gra to niekończąca się opowieść. Serio :D. Ale ta część nie dorównuje poprzednikom. Co do mutli... Nie skorzystałem na PC ponieważ wesja steam jest zbugowana i nieumożliwiła mi dalszą rozgrywkę. Co od multiplayer nankonsoli jest nawet dobrze zrobiony DLC może troszkę poprawić ten klimat. Jeszcze raz polecam !
 
Według mnie to jedna z lepszych gier evah, a nigdy nie czułem jakiegoś pociągu do tej serii. Piątka to zmieniła.
 
Cześć, jestem Magda! GTA to jedna z moich ulubionych gier, zaraz po Diablo. W 4 grało mi się świetnie, chociaż nie może się równać z 5, która jest fenomenalna.

Widziałeś już mojego nowego bloga - http://dietazdrowotna.blox.pl/html ? Koniecznie zajrzyj!
 
Back
Do góry