funko fusion

Gta 4 ciągle się crashuje

Włączam Gta 4 (nie crackowane) klikam play ekran ładowania wyskakuje Loading- Nazwa misji i nagle pojawia się komunikat Gta 4 przestało odpowiadać.
Grę mam kilka miesięcy.
Spełniam wymagania graficzne i sprzętowe.
Sprawdzałem narzędziem steam nie pomogło.
Mam moda na grafikę, nie chce reinstalować bo mam tak słaby net że zajmie to ponad półtora dnia.
 
Możliwe że jest to wina moda ,sprawdź czy wersja moda jest aktualna , jeżeli nie pobierz aktualną , miałem podobnie z modem lcpdfr
 
Cześć!

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem GTA 4 po tym, jak dodałeś moda na grafikę. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

1. **Usuń tymczasowo modyfikacje**:
- Spróbuj tymczasowo usunąć moda na grafikę i sprawdź, czy gra działa bez niego. Jeśli gra działa poprawnie, prawdopodobnie mod jest przyczyną problemu. Wtedy warto poszukać aktualizacji moda lub skontaktować się z jego twórcami.

2. **Aktualizacja sterowników**:
- Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki graficzne. Często problemy z grami mogą wynikać z przestarzałych sterowników.

3. **Sprawdzenie integralności plików gry**:
- Chociaż już to robiłeś przez narzędzie Steam, spróbuj jeszcze raz. Czasem pojedynczy plik może zostać pominięty.

Aby to zrobić:
- Wejdź do swojej biblioteki gier w Steam.
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na GTA 4 i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry...".

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań okazało się pomocne. Powodzenia!
 
Back
Do góry