funko fusion

Gry

Ja Posiadam, landwirtschafts simulator 2011, landwirtschafts simulator 2008... Oczywiście Pełną Wersje..

Mam jeszcze inne symulatory, ale nie zainstalowane.. Bo niby po co instalować, jak się gra w coś innego..
 
O jeszcze dowiedziałem sie w necie że jest symulator tirów bardzo fajny symulatorek :D Ale i tak Symulator Farmy 2011 wymiata to się nazywa prawdziwe wiejskie gospodarcze życie :D
 
No to właśnie miałem na myśli Symulator Tirów..

- German truck simulator

- Euro truck simulator
 
The sims to symulator życia racja ale myślę że symulator farm lub tirów jest ciekawsze ponieważ masz tam wiecej zabawy i uciechy jak coś ci sie uda zrobić
The sims to tylko symulator życia ludzi i urządzanie w domu i to wszystko:)
 
Ze swojej strony polecam dwa najpopularniejsze symulatory, a mianowcie:

- landwirtschafts simulator 2010
- the sims 3
 
Jeśli chodzi o symulatory tirów, to polecam całą serię Hard Truck. Szkoda, że akcja toczy się w Amerycie, a nie w Europie, ale sama gra to przebija ;>
 
Silent Hunter - seria symulatorów drugowojennych łodzi podwodnych na morskim polu bitwy. Jak dla mnie 3ka była świetna. W inne części niestety nie grałem.

Operation Flashpoint - symulator żołnierza na polu bitwy. Tam nie ma pierd*lenia się jak w CoD, że po 30 kulkach dalej stoisz. Tam strzał w nogi = czołganie, bo chodzić już nie można.
 
Już powinieneś dostać Warna za przeklinanie..

2. Na forum nie przeklinamy! Nawet jeśli napiszesz k***a traktujemy to jak przekleństwo.

Pograj Sobie Z kumplami W jakaś grę Multiplayer ^ np" w ets'a lub Gta Vice City ;)
 
Ace Combat 6 <--- symulator latania samolotem Wojsko itp. bardzo dobre pplecam lepssze od fly simulator 2012 ponieważ w AC6 można robić mijsie tak jak np. w ETS lub GTS
 
Oczywiście, poza Symulatorem Farmy istnieje wiele innych popularnych gier symulacyjnych, które mogą Cię zainteresować. Oto kilka przykładów:

1) Euro Truck Simulator 2 - ta gra pozwoli Ci na wcielenie się w kierowcę ciężarówki, który przewozi towary po całej Europie. W grze można kupować nowe ciężarówki, rozbudowywać firmę transportową i zatrudniać kierowców.

2) The Sims 4 - popularny symulator życia, gdzie możesz tworzyć swoje postacie, budować dla nich domy, rozwijać ich umiejętności i kierować ich życiem.

3) Farming Simulator 19 - kontynuacja serii Symulator Farmy z jeszcze większą ilością maszyn i roślin do uprawy.

4) City Skylines - symulator zarządzania miastem, w którym musisz rozplanować infrastrukturę, zaspokoić potrzeby mieszkańców i rozwijać gospodarkę.

5) Microsoft Flight Simulator - pozwala Ci poczuć się jak prawdziwy pilot, oferując realistyczne warunki lotu i detale świata.

To tylko kilka z wielu dostępnych na rynku gier symulacyjnych, które mogą zaspokoić różne zainteresowania.
 
Back
Do góry