Gry ze szczenięcych lat

F

Father

Gość
Yo wszystkim.
Pierwszy post, mam nadzieję że nie wyjdę na debila :P

Tak więc szukam gier ze *szczenięcych lat*.
Jak na razie znalazłem takie gry:
-Adaś i pirat Barnaba
-Blobby Voley
-Battle Painters
-Warsow

Nie będę po prostu pisał że szukam gier a Wy macie mi szukać i już.
Oto opisy gier *z tego co pamiętam*, może jakieś znacie ;)

1.- Gra się taksówkarzem, jeździ się po ulicy stylem wyciągniętym rodem z GTA, można było wybrać chyba czterech taksówkarzy, z czego jedna to dziewczyna, uśmiechnięty murzyn etc.
Brało się ludzi i na czas musiałeś ich odwieźć gdzieś.

2.-Gra ze sławnym Kaczorem Donaldem (szukam dla brata)
Nie mogę jej nigdzie znaleźć... pamiętam jedną planszę, sterowało się Donaldem w jakimś mhrocznym miejscu, ta zła wiedźma *też kaczka* próbowała nas zgładzić (dalej mi się wydaje że to miejsce to jakiś park rozrywki).

3.- Super zespół KISS, kto słucha Rock 'n' Roll'u pewnie o nim słyszał, choć nawet ci którzy nie słuchają to pewnie ich znają, była gra o nich, ale za cholerę nie mogę jej znaleźć...

Chyba by było na tyle, jeżeli macie jakieś gry z dzieciństwa na PC to wysyłajcie tytuły :)
Może tej gry też szukam.
Pozdrawiam.
 
Czlowieku... wiesz ile ja szukalem tej gry : Battle Painters, a teraz ja znalazlem, dzieki tobie!!! . THX WIELKIE :D
Gralem w to kiedys u kumpla i mi sie spodobala a zapomnialem jak sie nazywala, kolega nie pamietal tez... jeszcze raz dzieki
 
Cześć, fajnie że do nas dołączyłeś.

Jak rozpoznaję, opisujesz następujące gry:

1. Jest to prawdopodobnie "Crazy Taxi". Była to popularna gra na początku lat 2000, gdzie grałeś rolę szalonego taksówkarza wywożącego pasażerów do różnych miejsc w określonym czasie. Było kilka postaci do wyboru.

2. Gra z Kaczorem Donaldem, o której mówisz, brzmi jak "Donald Duck: Goin' Quackers" lub znana też jako "Donald Duck: Quack Attack". Gra wyszła na różne platformy, w tym na PC.

3. Gra o KISS to chyba "KISS: Psycho Circus: The Nightmare Child". To była gra FPS oparta na komiksie "Psycho Circus".

Mam nadzieję, że to są gry, których szukasz! Miłego grania!
 
Back
Do góry