funko fusion

Gry w Biedronce za dychę. Co wybrać?

A

Angry_Panda

Gość
Hej,
Właśnie przeczytałem, że od listopada w Biedronce mają pojawić się gry i to za niecałe 10 złotych. Tu jest lista:
- Chronicles of Riddick
- Codename Panzers Zimna Wojna
- Tropico 3
- Doc Clock
- Supreme Commander
- Zeno Clash
- X-Blades
- Blood Bowl
- Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi
- Załoga G
- Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa
- Warhammer 40,000 Dawn of War II

Na pewno kupię Warhammera 40K oraz Blood Bowl i Riddicka. Zastanawiam się też nad jakąś strategią, ale szczerze mówiąc nie wiem co mam z tego wybrać. Tropico to jakaś taka bardziej ekonomiczna jest, a mnie zależy jednak na bitwach. Czy ktoś z was może mi doradzić co warto jeszcze kupić? mam tak ok. 60 zeta do wydania.

Dzięki! :)
 
Ja Polecam Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa. Grałem w tą grę z kolegą Bardzo fajna.. Gra dla 1 ale również dla 2 graczy, wyśmienicie gra się z kolegą.. Jest dużo misji, wiele niezapomnianych przygód.. Chyba nawet sam ja kupie!
 
ShaDow napisał:
Ja Polecam Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa. Grałem w tą grę z kolegą Bardzo fajna.. Gra dla 1 ale również dla 2 graczy, wyśmienicie gra się z kolegą.. Jest dużo misji, wiele niezapomnianych przygód.. Chyba nawet sam ja kupie!

A to nie jest gra dla dzieci? :) Tak się z ciekawości pytam.
 
Supreme Comander jest strategia, klimaty mecha...

tylko jest bardzo ciezka ;p pamietam ze wygralem ja w turnieju feara z 3/4 lata temu ;p
ale tez wymagania ma bardzo duze :) nawet jak na tamte lata
 
Angry_Panda napisał:
ShaDow napisał:
Ja Polecam Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa. Grałem w tą grę z kolegą Bardzo fajna.. Gra dla 1 ale również dla 2 graczy, wyśmienicie gra się z kolegą.. Jest dużo misji, wiele niezapomnianych przygód.. Chyba nawet sam ja kupie!

A to nie jest gra dla dzieci? :) Tak się z ciekawości pytam.

No To ja odpowiadam.. Owszem jest to gra dla dzieci, ale myśl że ja nim jestem, bądź że w to gram.. Jak pisałem u kolegi -.-
 
Wk40 i Riddicka tylko wtedy jak będzie z dodatkiem ;) Na więcej to kasa w błoto jak pisał pajac, wiec lepiej wyjść na weekend ze znajomymi na browar :)
 
Kupiłem Riddicka i Blood Bowl i się nie zawiodłem. Poza tym Supreme Commander - to był naprawdę dobry wybór. Jakoś do Narnii sie nie przekonałem, ale dzięki za sugestie :D
 
Ridick spoko, gralem kiedy byl nieco drozszy ^^... Tego Blood Bowla nawet na oczy nie widzialem.. W twojej biedronce nie bylo jeszcze Two Worlds czy cos takiego??
 
Back
Do góry