funko fusion

Gry RPG w realiach podobnych do Warhammera

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Jeśli chodzi o różne realia fantasy, bardzo podoba mi się świat, w którym rozgrywa sie akcja strategii spod znaku

Warhammer. Myślałem, że oprócz strategii istnieje jakiś RPG w tym świecie. Niestety myliłem się. Dlatego zwracam się z

pytaniem do was - Znacie jakieś gry cRPG w realiach podobnych do tych z "Młotka"? Chodzi mi o epicki rozmach całego

świata, porażająco ponury klimat i ogólna "badassowość" wszystkiego. Najlepiej żeby był

to RPG w FPP lub TPP z mechaniką ala Gothic czy nasz rodzimy Wiesiek, jednak jeśli będzie to klikacz to prosiłbym o coś

prostego i przyjemnego w rozgrywce, np. system podobny do tego, jaki mieliśmy okazję ujrzeć w Dungeon Siege. Najlepiej,

żeby występowała jakaś nieliniowość, tudzież otwarty świat, jednak jeśli RPG będzie liniowy i będziemy prowadzeni za

rączkę, też się nie obrażę :) Tu wam daję parę artworków, byście mogli wczuć się w klimat i przy okazji wiedzieli, co mam

na myśli, gdyż za bardzo nie potrafię tego opisać słowami.

pic.php


pic.php


pic.php


pic.php


pic.php


pic.php


pic.php


pic.php
 
Polecam ci StarWars! :D niestety nie jest to RPG ale podobne do Warhamera:D
 
Tesy mógłbyś spróbować, ewentualnie (wiem, że mało mają związku z Warhammerem) Spellforce 2, Evil Island lub Fable 1.
 
Wariat napisał:
Polecam ci MMORPG:Metin2,Lineage2,Rappelz,4story Strzelanki:TeamFortess2,Counter Strike 1.6,Source,Global Office BattleField play4free RPG:DC Universe Online Jeśli coś jeszcze wpadnie mi do głowy dam ci znać dam Edita


bitch please! On się nie pyta o wszystkie gry jakie znasz, tylkoo gry podobne do Warhammera (nie wymieniłeś żadniej takiej).
 
@Wariat
No niby podobne, ale do Warhammer 40K, a mi zależy na realiach podobnych do Warhammer Fantasy.

@Cahir
W TESy wszystkie grałem i powiem, że mam już ich dosyć. Fable przeszedłem 11 razy (serio) i raczej nie mam też ochoty do niego wracać. Myślę, ze z twoich propozycji Spellforce będzie najbliższe, jednak jakieś takie za mało... mroczne? Może znacie jakieś inne tytuły?
 
Back
Do góry