funko fusion

Gry podobne do FlatOut

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Jak sam tytuł mówi, szukam gier podobnych do FlatOuta. Bynajmniej nie 2 ani UC, lecz FO1. Spodobała mi się koncepcja destrukcyjnych offroadowych rajdów, lecz Flatout jest zbyt frustrujący i "niewybaczalny" w stosunku do gracza. Jeden poślizg, czy niewyrobienie w zakręt i tracisz jakiekolwiek szanse na dotarcie do mety na innej pozycji niż ostatnia. Dlatego szukam czegoś podobnego, lecz mniej denerwującego i łatwiejszego do przejścia. Jak zwykle, rok wydana mi wisi. Może to być gra z 1996 a może być i z 2004, mi to obojętne. Czekam na propozycje.

Odpadają:
-Flatout 2, 3 i UC
-Destruction Derby

PS. Tym razem nie będę już taki wybredny.
 
Wiesz, nie do końca o to mi chodziło. Chodzi mi o grę rajdową, a nie o jakąkolwiek z rozwalaniem. Ale nie będę gołosłowny i wyjaśnie czemu nie chcę tych pozycji:
Crashday: Mało udana gierka, model jazdy jest męczaćy, grze brak polotu
Burnout Paradise: Nie jest "destrukto-rajdówką"
Carmageddon 2: To nawet ściganka nie jest lol
 
Szczerze mowiac widzac nazwe tematu mialem zamiar podac ci te same gry.jak chodzi ci o model zniszczen to w dirta pograj
 
Chodzi mi bardziej o ściganie się niż o rozwałkę (chociaż o to też). Dirt tego za bardzo nie posiada. Z tego co widziałem to zwykłe WRC, tyle, że z różnymi klasami pojazdów.
 
Nie WRC sa rozne klasy a wiec takze sciagnie sie.

A Scigac sie mozesz w TOca Race Driver a dalej Grid ;)
 
ToCa i Grid odpadają - nie mam kierownicy :F A czy Dirt też jest symulatorem, czy arcadówką?
 
Wystarczy miec pada, nie trzeba miec kierownicy. Ja gram na padzie w obie gry i jest mega. Dirt jest bardziej arcade, ale nie mozna powiedziec ze do konca. ale na pewno bardziej arcarde niz symulator.
 
To podziękuję, bo znając życie mając pada będę musiał ustawić sterowanie ala samochodzik RC (na analogach), a to daje niezwykle głupie uczucie podczas gry (przynajmniej mi), poza tym nie lubie ściganek, które mają w sobie nawet trochę z symulatora. Ok, proszę o coś innego.
 
Bujny, w czym to

335196781.jpg


530031953.jpg


530055140.jpg


jest podobne do tego?

596560031.jpg


596559890.jpg


596559671.jpg
 
@up
-Szukam strzelanki podobnej do Call of Duty
-Zagraj w Quake'a. Też strzelanka...

Mam nadzieję, że załapałeś aluzję.
 
Masz na myśli tą z deka tandetną ścigankę z 2001?

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=bqwxViGyrzs[/youtube2]
 
Wprawdzie mi teraz średnio zależy na ścigankach, ale w międzyczasie zagram i sobie przypomnę tą grę.
 
Back
Do góry