funko fusion

Gry PC podobne do Killzone

N

ninja666

Gość
Szukam FPSa/TPSa podobnego do sławnego PSx (gdzie x to numer konsoli) exclusive'a - Killzone'a, tyle, że na PC. W skrócie chodzi mi o strzelankę dziejącą się w mniej lub bardziej odległej przyszłości, opowiadającą o pojedynczym marine lub ich oddziale walczącym z jakąś złowrogą rasą/równie złowrogą futurystyczną armią. Chciałbym, żeby to nie była gra, w której jest dużo krycia się, gdyż lubię wartką akcję i otwartą walkę, jednak cover shooterem w ostateczności też nie pogardzę. Rok wydania jak zawsze mi wisi, byle by to było coś, co nie będzie stare na tyle, że nie zdoła się uruchomić na moim kompie i nie będzie też nowe na tyle, że nie zdoła się uruchomić na moim kompie. Przypominam, że mój sprzęt to:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz (2 rdzenie)
RAM: 3GB
Grafika: GeForce 8600GT 256MB
Sterownik grafiki: Microsoft DirectX 10
System: Windows Vista Business 32-bit SP2

Jakby ktoś nie wiedział o co dokładnie mi chodzi, to tu podaję gameplay z pierwszego Killzone'a:
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=Ghy4aLYy5As&feature=related[/youtube2]

PS. Każdy, kto poda którąkolwiek część Call of Duty/Medal of Honor/innego typowo wojennego shootera zawiśnie za jajca na suficie.
 
Nie jestem pewien, czy tą grę dam radę uruchomić. Na wszelki wypadek poprosiłbym o jeszcze jakieś propozycje.
 
Najbardziej to mi Haze przychodzi do głowy.

Zobacz też Aliens vs Predator, rozgrywka w podobnym typie.
 
Haze nie ma wersji PCtowej. A w przypadku AvP to zaledwie 1/3 gry zawiera to, czego szukam (czyli walkę Marine vs obce rasy).
 
@Chamie
Jemu pewnie chodziło o tego starego AvP z 97 (czy tam 98, whateva).

A tak w ogóle: Lolwut, 70gb? To co oni tam napakowali? Filmiki, w których 1 sekunda waży 2GB?
 
Sam nie wiem. Gra wygląda wręcz pięknie pod względem grafiki, ale chyba samo to nie waży tyle. Można jeszcze ją przejść na 3 sposoby (alienami, predatorami i ludźmi), tylko że jak wspomniałem wcześniej kampania jest bardzo słabo rozwinięta. Więc nie wiem co może tyle zajmować
 
Nie wiem może jeszcze Chrome 2, Halo to nie jest to samo, ob raczej podobnych nie ma ale też w ten deseń.

Marine vs obce rasy to w Gears of War, Area 51 i Blacksite Area 51,
 
W Chrome grałem kiedyś, ale nie za bardzo przypadł mi do gustu. Co do reszty gier, to tak: GoW miałem kiedyś, ale już w menu miałem 20fps, więc sobie odpuściłem. Poza tym bardzo mnie wkurzały problemy z niemożnością zalogowania się na Winshit Live. Ostatecznie oddałem grę kumplowi, przynajmniej chłopak ma zabawę. Blacksite'a gdzieś mam kupionego z entym numerem CDA, ale nie ma szans, by mi się to chociażby uruchomiło.
 
Jakim cudem, gdy mojemu koledze, który posiada komputer lepszy od mojego, rzęziło jak cholera na niskich?
 
Zrypane stery, nie ta karta etc.

Kumplowi który ma złoma chodzi The Saboteur a ja nie mogę się w menu poruszac mając Radeona 3850.

Sprawdź i zainstaluj ale jak gra wymaga minimum Ge Force 6600, jednordzeniowy procek i 2gb to nie widze możliwości zeby tobie nie chodzila.

Jak Ci haczy wyłącz AA i Shadowy i śmigaj
 
Popatrzyłem na gameplaya - za mało futurystyczne jak na coś zaliczane do "podobne do Killzone". Bardziej mi przypomina jakąś strzelankę dziejącą się we współczesności.<br /><br />-- 22 sty 2012, 16:07 --<br /><br />Odświeża robię, bo wciąż szukam.
 
Back
Do góry