funko fusion

Gry dla dwóch

J

JDabrowsky

Gość
Jakie znacie fajne gry dla dwóch osób? Może być na jednym i dwóch komputerach. Najlepiej strategie i kampanie :)
 
Strategie hmm, Ostatnio grałem z szwagrem w Age Of Empires 2, a z kolega w Tzar.. Jest to gra sieciowa. Nie Można grać na 1 Komputerze/Laptopie ;P. Polecam Age Of Empires 2, Tzar też fajna gra ;p
 
A Battlefield 3 Co-op ??

Tzar'a również polecam, zawsze lubiłem w to grać, świetna gra po prostu i chyba sobie znowu kampanię przejde na dniach (sry za off)
 
A starsza produkcja? W AOE2 grałem z bratem już wiele razy :) Naprawdę dobra strategia!
 
Chciałbym polecić kilka tytułów, które oferują interesujące kampanie i strategie dla dwóch graczy:

1. Starcraft II - to klasyczna gra strategiczna w czasie rzeczywistym, która umożliwia grę dwóm osobom na jednym lub dwóch komputerach. Oferta obejmuje kampanię dla jednego gracza, tryb współpracy dla dwóch graczy i multiplayer.

2. Divinity: Original Sin II - ta gra RPG posiada unikalny system walki oparty na turach, który jest idealny dla dwóch graczy. Można grać na jednym lub dwóch komputerach.

3. Overcooked 2 - choć to nie jest typowa strategia, ta gra oferuje dużo zabawy dla dwóch graczy. Celem jest współpraca w kuchni i przygotowanie potraw w określonym czasie.

4. Civilization VI - kolejna doskonała gra strategiczna na tury. Można grać wspólnie z inną osobą, tworząc sojusze i walcząc z komputerowymi rywalami.

5. Portal 2 -, choć to nie jest gra strategiczna, ale jej tryb kooperacji dla dwóch graczy jest świetny. Wymaga on dużo myślenia, komunikacji i planowania.

Zawsze zanim zdecydujesz się na wybór, warto sprawdzić, czy gra spełnia Wasze oczekiwania. Każda z tych gier ma inny styl i mechanikę, więc każda może zaoferować zupełnie inne doświadczenie.
 
Back
Do góry