funko fusion

Akcja Grand Theft Auto VI?

Pewnie R* coś nowego zasugeruję. Ale jaka będzie cała historia tego nikt nie wie...
 
Myślę, że będzie to coś zupełnie nowego. Szczególnie liczę na nową mapę.

GTA V jest niesamowite, ale zgadzam się z @Mikasa - GTA 4 ma jakiś taki swój odmienny klimat, który chyba bardziej mi się podobał.
 
Powrot na grove street to by bylo cos :D
Chociaz jak dla mnie najlepsza fabula i grywalnosc to i tak bylo GTA 3 i Vice City <3 , po czesci pewnie dlatego ze jestem troche retro graczem i malo czasu spedzilem przy GTA 4 czy 5.
Jednak mysle ze w obliczach dzisiejszych gier i czasow Rockstar bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony i zaserwuje nam cos nowego, a spodziewac po nich sie mozna wszystkiego :)
 
VC miało swój niepowtarzalny klimat, ale wątpię, że kiedykolwiek wrócimy do tego miasta, bo jednak lata 80te ograniczyłyby sporo systemów, które oferowało GTA V np. internet, który stanowił sporą część gry i skrywał wiele smaczków (no chyba, że w zupełnie innym czasie, co chyba nie do końca byłoby tym czego wielu by się spodziewało).

Na GTA VI obstawiałbym może Londyn, który już przecież w GTA gościł, ale i tutaj są rzeczy, które przemawiają na niekorzyść. Chociażby inna organizacja ruchu drogowego w Anglii, co większości graczy zapewne mogłoby wydawać się bardzo nienaturalne, a jednak śmiganie autami w GTA to spora część rozgrywki.

Pozostaje czekać na jakieś wieści. Najbardziej mnie martwi to, że pewnie i tak najpierw wyjdzie na konsole a dopiero potem na PC ;/
 
@Istvan Londyn by był super, co do ruchu - można by się przyzwyczaić albo zrobić prawostronny.

Pewnie masz rację, ale na szczęście jest później na tyle dobrze zoptymalizowane, a zarazem da się (przynajmniej z V) wycisnąć dużo więcej niż z wersji konsolowej.

Smutne jest tylko że, zanim wyjdzie wersja pc Yt będzie już pełen gameplayów z konsol. :(
 
Back
Do góry