funko fusion

Akcja GRAMY W SAMP'a?

G

Gielak

Gość
Gramy w sampa?
91.204.162.150:8678
Polish unlimited Drift

Uwaga, tylko 20 slotow!
Niski ping :)
 
Spoko, ale ten temat zrobiłem na reklamę serwa :D
Tamten jest o tym jak grać :D

Żartowałem, nie reklamuje, ale czy ktoś zagrałby na nim ze mną?
 
Powiem ci tyle - Serwer 6/10. Sklejka -1 pkt. Neony nie działają -2 pkt. Za drift się kasy nie dostaje -1 pkt. Mało komend /komendy nie rozbudowane. Taka lekka cienizna. Bez obrazy. Mogę ci wysłać moją 12k mapę z driftem frakcjami i wgl.
 
Z tymże ja jeszcze jestem. Byłem Administratorem na wielu takich serwerach.<br /><br />-- 09 cze 2012, 15:00 --<br /><br />Ah, i jeszcze coś. Mam 2 gotowe mapki do SA:MP napisane przeze mnie.
 
DjSon231 napisał:
Powiem ci tyle - Serwer 6/10. Sklejka -1 pkt. Neony nie działają -2 pkt. Za drift się kasy nie dostaje -1 pkt. Mało komend /komendy nie rozbudowane. Taka lekka cienizna. Bez obrazy. Mogę ci wysłać moją 12k mapę z driftem frakcjami i wgl.

Bardziej poj*banej osoby nie widziałem... :P
To, że zaproponowałem serw, to nie znaczy, że jest mój!!!

Ten serwer nie jest mój, tylko znajomego!!!!!!

Ja zajmowałem się serwerami DM!!!!
Zrozumiano??

A tak w ogóle, to jeśli jesteś taki zajefajny admin itd.... to czemu nie masz serwa???
DjSon231 napisał:
Byłem Administratorem na wielu takich serwerach.
Piszesz, że "byłeś" adminem, ja miałem serwy, byłem tam Head Adminem i na jednym jeszcze jestem....
Niestety, nie mam kasy na "zbycie"
 
A ok. Zwracam honor. Ale przekaż mu to, co napisałem :D.
Aha, a jak byłeś adminem to fajnie. Ja też byłem Head Adminem, bo umiem bardzo dobrze Pawn. I dzięki temu byłem na wielu. Np. PWS(Polski Wypas Serwer) PKS(Polski Kill Serwer) PUS(Polski Ultra Serwer) PD(Polski Drift by Oks, BuLL & Me).
 
To bardzo się cieszę, że byłeś (albo jesteś) transwestytą gosposio :P. Ale o ile się nie mylę, gosposia jest w domu, a nie na stadionie...
 
Matti napisał:
W sumie na GB można by było w końcu uruchomić serwer sampa... może by ktoś pograł :P.
Mateuszku , jeżeli by był djson chętny na prowadzenie owego serwera to .. dlaczego nie ? :P
 
Back
Do góry