funko fusion

Akcja Gramy w SAMP, ale jak?

Z racji tego że będziemy prawdopodobnie jutro grać w SAMPa, postanowiłem podzielić się moją wiedzą na jego temat właśnie dzień przed noł-lajfieniem, bo jutro będzie chaos jak wszyscy będą chcieli grać, ale nie będą wiedzieli jak. A więc do rzeczy:
-najpierw kupujemy na torrentach GTA: San Andreas
-następnie instalujemy i te sprawy
-wbijamy się na tą stronę: http://www.sa-mp.com/download.php
-wybieramy "SA-MP 0.3e Client" (obojętnie jaki mirror - wiem wiem, "dzięki za info")
-teraz przydałoby się to zainstalować
-idziemy do kuchni i robimy sobie kanapki z pasztetem
-wracamy do kompa i odpalamy installa (przed tą procedurą wykonajcie koniecznie *punkt wyżej*)
-klikamy byle co (tylko tak, żeby nam się zainstalowało dobrze)
-gramy w lola 5v5
-prawdopodobnie "uruchamiator" sampa będzie w folderze z GTA więc idźcie tam
-włączamy wszystkie aplikacje jakie mamy zainstalowane na pc i komp się nam kraszuje, wciskamy reset
-zaleca się nie wykonywać *punkt wyżej*
-odpalamy sampa i gramy w grand deft ałto sandreas multi plejer
 
Jak się kraszowało to się FRAPS'a wyłączało (x lat temu) - nadal to funkcjonuje :P ?
 
Możemy zagrać na net4game (kiedyś było H-RP) - serwer role play, stoi już od paru lat, gra średnio po 300 osób na serwerze. Pamiętam jak kiedyś grałem z creshem, to były czasy xD
 
a o co biega w tym sampie bo nie grałem nigdy? Zwykła nawalanka na danym obszarze w miescie?
 
To multiplayer GTA San Andreas.
Admin robi eventy, w zaleznosci od pluginow ja lubie Wojny gangow itp.plug wypadki :D
Sory, za brak polskich znakow, ale cos mi sie przestawilo :(
 
no, to jest multiplejer ;d
a role play to jest taki jakby mod (dla mnie najlepszy jaki może być), że masz takie swoje życie w grze (pracujesz/zbierasz hajs/kupujesz auta/robisz prawo jazdy/wyrabiasz dowody/zakładasz firmy etc.)
 
Back
Do góry