funko fusion

Gra z dziecinstwa

N

Nygga

Gość
Napisze co pamiętam z tej gry, wiem ze podczas wybierania armii (były 3 lucznicy miecznicy i mieszana chyba)
było niebieskie tlo.Gralem w nia w roku 2008-2010 gra była cos jakby w czasach średniowiecza, i pamiętam ze jedna misja była w lesie. Jeżeli ktoś zna bardzo proszę o odpowiedz.
 
Co podobnego wlasnie tylko ze na początku od razu masz armie nie możesz rekrutować tylko masz otwarty swiat i idziesz i walczysz tzn ze od razu z armia idziesz taki "marsz" realistyczny zadnych teleportow tylko musisz tam dojść normalnie tak jak na polu walki w mount and blade
 
niet
Jeżeli wam to cos ułatwi to chyba była ladniejsza grafika ale już nie pamiętam
gralem w to na jakichś konsolach chyba xbox ale już nie pamiętam, wiem ze xbox albo ps bo gralem jeszcze w assasin creed 1 (Przypominam rok 2008-2010)
I wgl co się z tym forum dzieje wcześniej miałem czarne teraz jest biale i jakies aktualizacje xd
 
Można było ukrywać ludzi tzn że mogłeś kazać im zostać zgubiłem tak cały oddział łuczników
Wystarczy xd?
 
Pamiętam że można było zostawiać jednostki w danym miejscu raz tak zgubiłem cały oddział łuczników gra wyglądała jak MB tylko bez żadnych herbów nad głowami ludzi nie było koni menu bodajrze chyba całe niebieskie było gdy się wybierało armie było na pewno niebieskie były chyba 3 kółeczka czy tam kwadraciki a w nich ludki tam się któreś wybierało różnica od MB jest taka że się nie rekrutowało i chodziło się tak jak np w wiedźminie widok jak w MB w grę grałem na konsoli na które jest też ac1 w latach 2008-2010 tyle pamiętam
 
Back
Do góry