funko fusion

gra z dzieciństwa kosmos

B

banan039

Gość
Witam

Jakieś 10 lat temu grałem w gre ale zapomniałem nazwy. Pamiętam że sterowało się myszką takim statkiem po ekranie (np jak w chicken invaders) i strzelało do ufoków. Pamiętam power upy, to było tak, że na początku strzelało się pojedynczy strzałem potem 2, 3, 4, 5, a potem takimi zielonymi lub różowymi kulami. Zna ktoś może nazwę?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
Cześć!

Na podstawie opisu, myślę, że gra, o którą pytasz, może być jedną z dwóch popularnych strzelanek kosmicznych. Te gry były dość popularne około 10 lat temu i pasują do opisu:

1. **Geometry Wars** – To dynamiczna gra zręcznościowa, w której sterujesz statkiem kosmicznym i strzelasz do różnych wrogów. Gra charakteryzuje się abstrakcyjną grafiką i szalonym tempem rozgrywki.

2. **Space Invaders: Infinity Gene** – To unowocześniona wersja klasycznej gry Space Invaders z nowoczesnymi funkcjami i ulepszeniami, w tym różnymi typami broni i power-upami.

Jeśli to nie te gry, spróbuj jeszcze zwrócić uwagę na **Galaga** lub **Raptor: Call of the Shadows** – również klasyki gatunku strzelanek kosmicznych, które mogłyby pasować do opisu.

Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli żadna z tych gier nie jest tą, której szukasz, proszę o więcej szczegółów, a postaram się pomóc dalej.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry