funko fusion

Gra wyścigowa z aktywnym trybem multi

D

dawidof

Gość
Szukam gry z aktywnym trybem multiplayer. Kupiłem Grid 2 ale tam tryb sieciowy prawie nie istnieje. Mam też Table Top Racing, przy której świetnie się bawię ale w trybie multi także nie ma graczy. Może ktoś coś poleci. Dirt 3 , NFS Most Wanted? Czy na starszych produkcjach takich jak Blur da się jeszcze pograć przez sieć? Wiem, że istnieją zewnętrzne serwery na których ludzie grają. Niezapomniany Flatout2 posiadał świetny tryb multiplayer, minęły lata zanim twórcy wyłączyli serwery, spędziłem przy tej grze tysiące godzin online. Napiszcie w co i gdzie gracie.
 
Dzięki za szybką odpowiedż. Nie przpedam za symulatorami, wolę bardziej zręcznościowy tryb gry. Mam na kompie grę The Crew (worldwide), nawet jej jeszcze nie odpalałem. Była za darmo. Czy to gra o której piszerz?
 
Sprawdziłem nieżle się zapowiada, tylko jakoś nie mogę znaleźć trybu multiplayer. Może trzeba jakieś dlc dokupić?
 
Chyba pogram w przyszłym miesiącu kiedy zmienię pc, bo teraz słabo to wygląda. Mam wolne drugie konto ubisoft z tą grą, więc jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać.
 
Sporo tego, tylko proszę nie zapominać o podstawowej sprawie o którą pytam. Czy gra posiada aktywny tryb multi i sporo graczy online. Nie chciałbym kupić znowu następnej gry z "nieistniejącym" trybem multiplayer.
 
Większość tych gier jest za darmo, więc nie ma strachu, że się płaci za kota w worku :)
Wszystkie też mają tryb multi, wybierz najlepiej spośród tych czterech: test drive unlimited 1 i 2, needforspeed i trackmania.
 
Ostatnia edycja:
Obecnie, wśród gier wyścigowych największą popularność trybu wieloosobowego mają przede wszystkim produkcje takie jak F1 2021, Asseto Corsa, Forza Horizon 4 czy iRacing.

F1 2021 stanowi oficjalną grę Formuły 1 i pozwala na rywalizację z graczami z całego świata na tory F1 zarówno w trybie kariery, jak i pojedynczych wyścigach.

Asseto Corsa to symulator wyścigów samochodowych, który cechuje się świetną fizyką jazdy i szerokim wyborem samochodów oraz tras. Multiplayer jest tu bardzo rozbudowany i aktywny.

Forza Horizon 4 to gra wyścigowa z otwartym światem, która oferuje wiele zawodów online, zarówno w formie wyścigów, jak i wyzwań czy eventów. Gra ma ogromną bazę aktywnych graczy.

iRacing to zaawansowany symulator wyścigów, który skupia na siebie głównie profesjonalnych graczy. Większość sesji w grze to wyścigi online. Ten tytuł ma dość wysoki próg wejścia i skomplikowany system rankingowy.

Co do starszych produkcji, jak chociażby Blur, nie jestem pewien jak wygląda tam sytuacja z trybem multiplayer obecnie, ponieważ gra jest już dosyć stara. Jednak w przypadku gier takich jak Dirt 3 czy NFS Most Wanted można spodziewać się, że ich tryby wieloosobowe są już mniej aktywne.
 
Back
Do góry