funko fusion

Gra w mafijnych klimatach

N

ninja666

Gość
Ostatnio mnie wzięło na jakąś fajną grę akcji. Wybór padł na coś gangsterskiego, ale jako, że miałem dosyć współczesności chciałbym zagrać w coś w klimatach retro. Do rzeczy: Poszukuję gry TPP lub FPP osadzonej w latach 30-40 XX w., w której motywem przewodnim byłaby działalność kryminalna (mafia lub jakiś pomniejszy gang). Sandbox niekonieczny, ale mile widziany. Najważniejszym jest, by gra była warta mojego czasu. Prosiłbym także o gry, które nie spalą mi komputera.

Odpadają:
Mafia
The Godfather

Mój sprzęt:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz (2 rdzenie)
RAM: 3GB
Grafika: GeForce 8600GT 256MB
Sterownik grafiki: Microsoft DirectX 10
System: Windows Vista Business 32-bit SP2

Czekam na wasze propozycje.

PS. Tym razem średnio mi zależy, więc jeśli nic takiego nie ma, to po prostu napiszcie, znajdę sobie wtedy inną grę.
 
GTA SA - możesz prowadzić mafię lub do niej należeć.

A najlepsza gra typu mafia to życie, zbierz kolegów i hop na bank :D.
 
@Bujny
Od kiedy którekolwiek GTA dzieje się w latach 40, huh? ;)
@Celes
Przed chwilą sprawdziłem wymagania. Jak dla mnie ta gra jest nieosiągalna.
 
Rozumiem że Godfather 2 i Mafia 2 też odpadają.

Identycznej gry o jakiej mówisz chyba nie ma ale warto się zaitneresowac :

GTA to oczywiste
Scarface: Człowiek z Blizną
Saints Row 2
Stranglehold
Total Overdorse
Just Cause

niektóre są mniej lub bardziej powiązane z klimatami mafijnymi najbardziej polecam Scarface, Stranglehold i Total Overdorse ( który w szczególności przypadł mi do gustu )

i wszystkie powinny Ci pojsc
 
@d3v
We prawie wszystkie co już podałeś już grałem. Jedynie ze Scarfacem nie miałem nic do czynienia. Wprawdzie to są lata 70 (czy tam 80, wsio ryba), a nie 40, ale gra też wygląda bardzo interesująco. Obadam ją. Dzięki za propozycje. Możecie podawać jeszcze jakieś tytuły, jeśli chcecie, bo jeśli kierowanie Alem Pacino mi się nie spodoba, to może obadam coś innego.
 
W Mafie 2 nie grałem, ale polecam Mafie 1. Grałem w nią dawno, dawno, dawno temu i bardzo mi się podobała. Może grafika nie będzie jakaś odrzutowa, ale to nie przeszkadza. Zagrasz, zobaczysz :)
 
Mafia odpada, gdyż już ją przeszedłem, a Mafia 2 nie pójdzie na moim kompie. A tak btw sprawdziłem Scarface'a i nie mogę go uruchomić nawet, tzn. mogę, ale grać nie mogę bo już w menu się tekstury pierniczą, a w grze widać tylko jakieś dziwaczne kształty pokryte czarną teksturą, więc tak czy siak sobie nie pogram.
 
To niemożliwe że Ci nie chodzi jeśli mi to szło na Radeonie 9550 którego kupiłem 7 lat temu czy nawet 8. Musisz miec walnieta wersje. i jeszze na 512 MB RAM w pc
 
O to chodzi. Ty masz Radeona, ja mam GeForce'a. Czytałem, że ten problem jest spowodowany:
a) brakiem supportu pod Vistę
b) kartą GeForce

Przez to się te tekstury pierdzielą. Tak czy inaczej, sobie w to nie pogram.
 
Tamta karta to już relikwia od dawna jej nie używam, poprostu jest to dla mnie strasznie dziwne, ze gra chodzi na karcie ktora jest jeszcze chyba sprzed 2 generacji kart graficznych niz ta ktora ty masz. No ale jesli tak mowisz.
 
Rozumiem, że szukasz gry akcji w klimatach gangsterskich z lat 30-40 XX wieku, która będzie odpowiednia dla Twojego sprzętu i nie spali komputera. Oto dwie propozycje, które mogą Cię zainteresować:

1. L.A. Noire
Choć gra jest bardziej skupiona na byciu detektywem niż członkiem mafii, świetnie oddaje klimat lat 40-tych w Los Angeles. Kontrolujesz detektywa Cole'a Phelpsa i rozwiązujesz różne przestępstwa, przesłuchując świadków i szukając dowodów. Gra działa w widoku TPP (trzeciej osoby).

Sprawdź minimalne wymagania, aby upewnić się, że gra zadziała na Twoim sprzęcie:
- Procesor: Intel Dual Core 2.2GHz
- RAM: 2GB
- Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB

2. Omerta: City of Gangsters
To turowa gra strategiczna z elementami ekonomicznymi, osadzona w latach 20-tych i 30-tych w Atlantic City. Prowadzisz własny gang, zajmując się przestępczością zorganizowaną. Gra oferuje widok FPP (z rzutem izometrycznym) i może być interesującą alternatywą dla bezpośredniej akcji.

Minimalne wymagania dla tej gry:
- Procesor: 2GHz Dual Core
- RAM: 2GB
- Grafika: NVIDIA GeForce 8600 GT

Obie gry powinny działać na Twoim sprzęcie bez problemów. Mam nadzieję, że któraś z nich przypadnie Ci do gustu!
 
Back
Do góry