funko fusion

Gra w której możemy poszukiwać minerałów

  • Thread starter Thread starter wodnikadamsa
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
W

wodnikadamsa

Gość
Czy ktoś mógłby polecić grę, w której kopie/wydobywa się minerały? Kiedyś grałem w Entropia Universe (dawniej Project Entropia) gdzie zastosowano bardzo ciekawy system górnictwa. Zaopatrywało się w sprzęt do wyszukiwania, ekstraktor do wydobywania i zestawy bomb/sond, które wpuszczane w ziemię, wyszukiwały złoża. W ten sposób można było przemierzać świat na własnych nogach i poszukiwać. Przyznam, że coś w tym stylu interesowałoby mnie najbardziej. Środowisko 3d. Perspektywa pierwszej, ewentualnie trzeciej osoby. Znam gry takie jak Motherlode (i różne jej klony). Prosiłbym zatem bardziej w klimacie/stylu tego, co opisałem powyżej.
Jeżeli w ogóle coś takiego jest dostępne.

Dzięki z góry!

PS. Formalnie - No Man's Sky sobie darujmy :P
 
Kolego, prosiłbym cię o jedno. Autor tematu jest nie aktywny od napisania tematu i raczej aktywny już ni będzie. Idź lepiej na dział Minecraft :)
To, że jest nieaktywny od momentu założenia tematu nie oznacza, że nie zagląda na forum nie będąc zalogowanym, albo że nigdy nie wróci/nie zaloguje się na forum by podziękować za sugestie ;)
 
To, że jest nieaktywny od momentu założenia tematu nie oznacza, że nie zagląda na forum nie będąc zalogowanym, albo że nigdy nie wróci/nie zaloguje się na forum by podziękować za sugestie ;)
Nas interesuje jego ostatnie logowanie. Jeżeli nie zalogował się od tygodnia, to można założyć, że jest nieaktywny.
Jeśli zagląda na temat nie będąc zalogowanym, to już jego sprawa.
 
Nas interesuje jego ostatnie logowanie. Jeżeli nie zalogował się od tygodnia, to można założyć, że jest nieaktywny.
Jeśli zagląda na temat nie będąc zalogowanym, to już jego sprawa.
Ale tak jak wspomniałem, to nie oznacza że tu nigdy nie wróci i nie zajrzy do tematu. Pamiętaj, że z tego typu tematów skorzystać może każdy, nie tylko założyciel tematu ale też wszyscy odwiedzający forum. Dlatego nie widzę problemu w tym, by dalej odpowiadać na pytanie zadane w pierwszym poście (tydzień od ostatniego posta to nie "odkop").
 
Back
Do góry