funko fusion

Gra typu Paintball

  • Thread starter Thread starter smolnik
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

smolnik

Gość
Witam
Trochę latek mam, teraz raczej mało gram i co najwyżej w sprawdzone tytuły.
Jednak kiedyś była taka gra typu FPS. Gra nawiązywała go gry w paintball lub AGS. Ale to nie było dokładnie to samo, były różne bronie i różne tereny. Od zwykłych plansz jakie można spotkać w realu w tych sportach. Po takie trochę abstrakcyjne gdzie grawitacja działała w rożnych kierunkach itp. Pamiętam że ustawienia miałem raczej minimalne z uwagi na sprzęt, ale jaki to był sprzęt to już nie pamiętam, to był procek 160 Mhz lub 400 Mhz.
Pograł bym w to dziś

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 
Paintball Heroes ? [2001/2002r]
Wymagania: Rekomendowane: Pentium II 233MHz, 32MB RAM, 4MB akcelerator 3D
Ultimate Paintball Challenge? [2001r]
Wymagania: Rekomendowane: Pentium II 300 MHz, 64MB RAM, 3D akcelerator

;)
Dodatkowo mogę polecić Ci coś dodatkowo.
Jeżeli posiadasz może absolutnym przypadkiem konsolę WiiU - zobacz sobie grę Splatoon. Świetna zabawa gwarantowana ;)
Jeżeli lubisz paintballa, oraz jesteś fanem Minecrafta - zobacz sobie mod Splatoon do Minecrafta ;) Dość dobrze odwzorowuje mechanikę gry Splatoon w świecie Minecrafta ;)
 
Dzięki, ale to żadna z nich, szukam dalej. Z spod marki Nintendo nic niestety nie mam. Ale moda do Minecrafta spróbuje.
 
Cześć! Z opisu wynika, że może chodzić o grę "Tribes" z 1998 roku. Jest to pierwszoosobowa strzelanka, która łączy elementy paintballu z futurystycznymi mechanikami i różnorodnymi terenami. Gra oferuje różne bronie, różnorodne mapy i różne tryby gry. Możesz spróbować poszukać tej gry i zobaczyć, czy to właśnie to, o czym wspominasz. Mam nadzieję, że uda Ci się odnaleźć tę grę i cieszyć się nią ponownie! Pozdrawiam.
 
Back
Do góry