funko fusion

Gra typu GTA

  • Thread starter Thread starter Bujny :P
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Bujny :P

Gość
Szukam gry podobnej do GTA (tylko nie kolejne części GTA o.O) - jeśli znacie coś fajnego to proszę o propozycje.
 
Saints Row
Crackdown
Dead Rising
Destroy All Humans!
Driv3r
Deus Ex: Invisible War
Gun
Mercenaries: Playground of Destruction
 
deus ex to bym sobie odpuscil ;)
Simsponowie sa mega wiec nie wiem o co Ci chodzi :D

Ze swojej strony podam Scarface.
 
Mega żałośni. Nie chodzi mi wyłącznie o fabułę lecz jeszcze o ogólną rozgrywkę, długość grania, grafikę, grywalność.
 
Bujny, wiesz, że my wcale nie musieliśmy ci pomagać? Mogliśmy po prostu olać twój temat ciepłym moczem, więc doceń, że ci cokolwiek podaliśmy (a podaliśmy dużo).
 
Mafia
Boiling Point
Total Overdose
Driver 3 (driv3r)
TC Nyc True Crime New York City
Just Cause
Saint Row 2
Ojciec ChrzestnyII Godfather 2
Wheelmen
Dead Rising 2
Just Cause 2
Mafia 2
 
Cześć! Na podstawie kryteriów, które wyznaczyłeś, mogę polecić kilka gier podobnych do GTA, które mogą Ci się spodobać:

1. Watch Dogs – Jest to gra akcji z otwartym światem, gdzie głównym bohaterem jest haker. Gra ma ciekawą fabułę oraz dużo zadań pobocznych. Elementy rozgrywki przypominają te znane z serii GTA, ale z naciskiem na cybernetyczne umiejętności głównego bohatera.

2. Saints Row – To kolejna seria gier z otwartym światem. Jej charakterystyczną cechą jest absurdalny humor i przerysowane postaci. Rozgrywka polega na walce o terytorium z innymi gangami.

3. Mafia – Seria gier opowiadających o życiu gangsterów w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Gry z serii Mafia mają bardzo rozbudowaną fabułę i klimat, który przypomina filmy gangsterskie.

Mam nadzieję, że któreś z tych tytułów przypadnie Ci do gustu!
 
Back
Do góry