funko fusion

Gra strategiczna SCi-Fi

P

Peyrac

Gość
Witam, poszukuję gry strategicznej w którą miałem przyjemność grać kilka lat temu ale nie pamiętam jej tytułu ani nie mogę jej znaleźć... Gra z tego co pamiętam była raczej w klimatach futurystycznych niż rzeczywistych, czy średniowiecznych, na pewno była w 3D. Jej najważniejszą cechą, która najbardziej zapadła mi w pamięć był bogaty system budowy jednostek, tzn. w trakcie rozgrywki opracowywało się różne technologie bojowe (np. broń maszynowa, plazma, laser ipt.) a następnie w dowolny sposób wyposażało się jednostki w te bronie (np. można było wyprodukować czołg, czy samolot lub wieżyczkę obronną z działem laserowym, plazmowym czy innymi). Pamiętam również, że w momencie gdy nowa technologia zastała opracowana, w rogu ekranu pojawiało się niewielkie okienko pokazujące krótki filmik z opisem przedstawiającym daną broń. Nie pamiętam czy gra była w języku polskim, czy tylko w angielski. Niestety więcej nie jestem w stanie napisać, mam nadzieję, że tyle informacji wystarczy aby ktoś podał jakieś tytuły, a ja będę sprawdzał na Youtub'ie :)

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Łukasz
 
TU BYŁA CHAMSKA REKLAMA :)
Dużo gier na pewno coś sobie znajdziesz
są też wymagania minimalne i rekomendowane
 
Cześć Łukasz! Na podstawie opisu jaki podałeś, gra która przychodzi mi na myśl to "Earth 2150". Ta gra pozwalała na opracowywanie technologii, a następnie możliwość wytworzenia jednostek zbrojnych wykorzystujących te technologie. Fabuła gry również była osadzona w futurystycznym świecie. Sprawdź, czy to ta gra która Cię interesuje.
 
Back
Do góry