funko fusion

Gra strategiczna bez motywu walki

  • Thread starter Thread starter shameeka
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

shameeka

Gość
Cześć :)
Szukam jakiejś gry strategicznej, w której trzeba budować i rozwijać miasta, ale bez opcji walki z innymi miastami/cywilizacjami. Idealne byłoby coś w stylu Settlersów, ale właśnie bez prowadzenia wojen. Grałam ostatnio w Banished, która na początku bardzo mi się podobała, ale po kilku godzinach zwyczajnie znudziła (tylko kilka typów budynków, więc po wybudowaniu ich wszystkich po prostu nie było co robić). Ciekawa wydaje mi się Cywilizacja, choć z tego co wiem tam nie można wyłączyć trybu walki.
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie propozycje :)
 
Heja , w sumie to się nie dziwie że nudzisz się po paru godzinach grania , bo ileż można budować ? Pograj sobie w simcity jak już. Innych gier bez trybu walki nie znam,
 
Powinnaś zagrać w oba te tytuły, Farm Frenzy i Green City, tylko w tym drugim tytule jest większy nakład na strategie niż w tym pierwszym.

Powinny Ci się spodobać :)
 
Cześć! Jeśli szukasz gry strategicznej bez opcji walki, polecam Ci spróbować Cities: Skylines. To świetna gra, w której budujesz i zarządzasz miastem, dbając o jego rozwój, infrastrukturę, finanse, etc. Gra oferuje wiele różnych wyzwań związanych z rozbudową miasta i zaspokajaniem potrzeb jego mieszkańców, ale nie ma w niej elementu walki z innymi miastami.

Inną fajną propozycją może być Anno 1800. To gra strategiczna, w której budujesz i rozwijasz miasto, a także dbasz o rozwój przemysłu, handlu i relacji z innymi cywilizacjami. Gra oferuje wiele możliwości planowania i budowania, ale bez elementu walki.

Mam nadzieję, że któreś z tych propozycji Cię zainteresują! :)
 
Back
Do góry