funko fusion

Gra Role Play

  • Thread starter Thread starter cEZ
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

cEZ

Gość
Szukam gierki w której można prowadzić Realne życie.Postać widziana z 3 osoby.Nie samp.Zarabianie kasy na samochód i na dom
 
Byla keidys taka gra ale zabardzo realna trzeba bylo wydac prawdziwa kase np na samochod w grze ludzie w to wkladali miliony, przewaznie grali w kasynach, pracowali i zarabiali.

Lecz nie pamietam nazwy tej gry.
 
Tak oto gre chodzi jakis tam amerykanin w kupil sobie samochód w tej grze za 2 miliony $

Znalazlem!
IMVU to graficzny 3D sieć społeczną, która obejmuje komunikatory , gry [1] [2] i wirtualnych towarów . [3] Użytkownicy wybierają awataru, którzy są w trybie online. Jest rozwijany przez IMVU, Inc z siedzibą w Mountain View w Kalifornii [4] . Jest on dostępny od 2 kwietnia 2004 r. w sprawie systemu Windows, sierpień 2010 r. iOS (iPhone) oraz w październiku 2010 na Mac. [5] IMVU została założona przez Will Harvey , deweloper gier wideo i założyciel Istnieje i jest obecnie prowadzony przez CEO Cary Rosenzweig, który został zatrudniony w listopadzie 2007 roku. Szacuje się, że IMVU aktualnie generuje ponad 3 miliony dolarów dochodu miesięcznie, z czego 90% pochodzi bezpośrednio ze sprzedaży wirtualnych dóbr
 
Grałem trochę w Second Life, ciekawie zrobione. Jeśli szukasz czegoś w stylu, który opisałeś to SL będzie idealny.
 
Zagrałbym w SL tylko denerwuje mnie ta grafika i ładowanie się mapy.Za długo to trwa.Gra mi się nie spodobała.Macie jakieś inne tytuły?A i w IMVU tez grałem.Też nie spodobała mi się.
 
Jeśli szukasz gry, w której możesz prowadzić realne życie, zarabiać pieniądze na samochód i dom, wskazane z perspektywy trzeciej osoby, to mogę polecić kilka opcji:

1. The Sims – chyba najpopularniejsza gra symulacyjna, która pozwala prowadzić życie wirtualnej postaci. Z perspektywy trzeciej osoby tworzysz i zarządzasz rodziną. Możesz budować domy, rozwijać swoje umiejętności, zawierać znajomości, zakładać rodziny i pracować na różnych stanowiskach.

2. GTA V – nie jest to typowy symulator życia, ale zarabianie pieniędzy na samochody, domy i inne dobra materialne jest ważnym elementem gry. Postać jest sterowana z perspektywy trzeciej osoby.

3. Second Life – to gra typu MMO, w której możesz prowadzić drugie życie. Możliwości są naprawdę niemal nieograniczone. Możesz zarabiać wirtualne pieniądze (które zresztą można zamieniać na prawdziwe), kupować nieruchomości, zakładać własny biznes, uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach społecznościowych etc.

Zobacz czy któreś z tych tytułów spełnia twoje oczekiwania. Pamiętaj jednak, że to tylko gry i nie zastąpią one prawdziwego życia!
 
Back
Do góry