funko fusion

Gra przygodowa - świat w płaszczyznach - szukam

C

clarnetta

Gość
Witam :)

Od dłuższego czasu szukam gry, w którą kilka dobrych lat temu grałam na PC, był to dodatek do jakiejś gazety, niestety nie pamiętam jakiej, a wertując archiwa magazynów komputerowych, nie rzucił mi się w oczy niestety tytuł gry.

Gra, o ile dobrze pamiętam, była na literę "S", chodziło się kobitką, była to gra przygodowa czy coś w stylu rpg. Pamiętam, że świat tej gry, to nie była kula ziemska, tylko płaszczyzny. Było ich chyba 5. Wiem, że na którejś z tych płaszczyzn/platform (w grze to się chyba jeszcze inaczej nazywało) był do pokonania dość trudny potwór i poległam na tym. Potem do gry nie wróciłam, a teraz zagrałabym ponownie.

Błagam, pomóżcie :)
Pozdrawiam!
 
Cześć!

Wygląda na to, że próbujesz odnaleźć grę, która kiedyś była dołączona do jakiegoś magazynu komputerowego. Z twojego opisu wynika, że była to przygodowa gra RPG z kobiecą postacią, a świat gry składał się z kilku płaszczyzn. Potwór, z którym nie mogłaś sobie poradzić, też jest ważnym elementem.

Mając to na uwadze, oto kilka możliwości, które mogą pasować do twojego opisu:

1. Sacred – To gra action RPG, w której można grać różnymi postaciami, w tym kobiecą. Świat gry jest pełen różnych krain i lokacji, co może pasować do twojego opisu o wielu płaszczyznach.

2. Septerra Core: Legacy of the Creator – To raczej klasyczne RPG, w którym gracz kontroluje grupę postaci, a świat gry składa się z różnych "warstw ziemi". Gra ma pochłaniającą fabułę i wymagające walki, w tym trudnych bossów.

Mam nadzieję, że jedna z tych propozycji to gra, której szukasz! Jeśli żadna z nich nie pasuje, spróbuj podać więcej szczegółów, może wtedy będę w stanie lepiej pomóc. Pozdrawiam!
 
Back
Do góry