funko fusion

Survival Gra przez hamaka. Problem

L

LamerPL

Gość
To znów ja :/ A więc tak problem polega na tym, że dzisiaj chciałem sobie pograć prze hamachi. Oni normalnie zainstalowali hamaka i zaczeli grać a ja pobieram hamaka uruchamiam po czym czekam i czekam a tu nic tylko powtórne łączenie itd. Ja to już nie wiem pewnie wszystko przez ten rumuński komputer :P. Czy jest szansa że zagram z chłopakami kiedyś przez hamachi :(?
 
Ale to ja sam mam problem nawet hamaka nie mogę włączyć :/ Oni na początku też coś tam jeden przeinstalował na inny dysk i mu zadziałało(lol) Tak jakby nie ma tego połączenia wysyła ale nie odbiera :/
 
Zainstalowałem starszą wersję i wyskakuje Mediation server has rejected your login request :/ Serwer odrzucił twoje logowanie czy coś w tym stylu :/. A może podasz ten program działający jak hamachi :D Szkoda tylko, że nie idzie zrobić tak żebym ja miał ten program a koledzy nie musieli :/
 
Chamidło napisał:
Odkopuję temat, ale mam jeszcze takie pytanie - wersja Twojego hamaka zgadza się z tą, którą mają Twoi koledzy?
Taak :D, ale już nas szał na mc minął więc ja nadal gram w poczciwego starego cs'a puki nie będzie nowego kompa :)<br /><br />-- 02 sty 2012, 17:11 --<br /><br />A więc, problem sam się rozwiązał :) Jak się okazało u Lamera rozwiązanie jest banalne, hamachi który miałem automatycznie brał ustawienia ze starego hamaka którego miałem dawno . . . Ale teraz ściągnąłem nowszego i mogłem sobie sam odznaczyć aby nie używał starych ustawień, działa ;)
 
Back
Do góry