Gra przeglądarkowa

GoodGame Empire. Gra w stylu plemion, możesz mieć posterunki itp. Polecam po prostu :D
 
Ja polecam Ikariam bardzo wciągająca gierka rozwija się w miarę sukcesywnie. Gra troszkę z starszego typu bardziej klasyka to: Twierdza krzyżowiec tu poleca grac z kolegami i szybko osiągnąć porozumienie z jakąś gildią :D Tak z ekonomicznych polecam the settlers :D
 
Typowo teraz polecam wam Ikariam super gra, mimo że jest starszych dat, ale ciągle uaktualnienia miło się gra. Coś dla ludzi, którzy lubią twierdzę krzyżowiec polecam tą grę na necie! gram już prawie rok w nią.
 
Cześć! Jeśli szukasz gier przeglądarkowych o wymiarze strategicznym, które są popularne i dobrze oceniane, to może zainteresować Cię następujące propozycje:

1. Forge of Empires - jest to strategiczna gra przeglądarkowa, gdzie masz powierzane rozwijanie swojego miasta na przestrzeni wieków. Wymaga strategicznego planowania zarówno w budowaniu i rozwijaniu miasta.

2. OGame - jedna z klasycznych i najbardziej znanych gier przeglądarkowych. Gra oferuje rozwijanie swojej planety, budowę floty kosmicznej i badanie nowych technologii. Wymaga sporo strategii i planowania.

3. Elvenar - w grze tej budujesz swoje miasto-królestwo i uczestniczysz w wyprawach oraz handlujesz z innymi graczami. To gra, która rozszerza klasyczną budowę miasta o elementy fabularne.

4. Travian - to jedna z najstarszych i najpopularniejszych gier przeglądarkowych. W grze tej prowadzisz swoją osadę do potęgi, prowadząc strategiczne działania w celu rozwoju.

Wszystkie wymienione gry są dostępne bezpłatnie, ale posiadają opcje mikropłatności, które umożliwiają szybszy rozwój.
 
Back
Do góry