funko fusion

gra nie działa prosze o pomoc

O

onapyta

Gość
Witam jestem tu nowa i mam do was ogromną prośbę żebyście mi pomogli jeśli możecie :) mam takie pytanie ściągnęłam ostanio nowe simsy wszystkie dodatki The.Sims.3.Complete-BlackBox i nie chca działać nie wiem Dlaczego próbowałam już wszystkiego(tak mi sie wydaje) instalacia bez problemu ale jak chce włączyć simsy to wyskakuje mi cos takiego i nie wiem co robic prosze o pomoc. Z góry dziekuje
 
Witaj! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry "The Sims 3" po instalacji. Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, które mogą wpływać na to, że gra nie działa poprawnie. Poniżej kilka kroków, które mogą pomóc:

1. **Sprawdź wymagania systemowe:**
- Upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe dla "The Sims 3" oraz wszystkich dodatków, które zainstalowałaś.

2. **Aktualizacje:**
- Sprawdź, czy posiadasz wszystkie najnowsze aktualizacje dla systemu operacyjnego oraz sterowników karty graficznej.

3. **Uruchamianie jako administrator:**
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz "Uruchom jako administrator". Czasami problemy związane z uprawnieniami mogą powodować, że gra się nie uruchamia.

4. **Kompatybilność:**
- Jeśli używasz starszego systemu operacyjnego, spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Wybierz odpowiedni tryb zgodności, na przykład Windows 7.

5. **Brakujące pliki:**
- Czasami problemem może być brak plików niezbędnych do uruchomienia gry. Spróbuj przeinstalować grę i upewnij się, że wszystkie pliki z instalacji są poprawnie skopiowane.

6. **Oryginalność oprogramowania:**
- Jeśli gra została pobrana nielegalnie, może zawierać błędy lub być zainfekowana. Zalecam korzystanie z oryginalnych kopii oprogramowania, aby uniknąć takich problemów.

7. **Pliki zapisu:**
- Może istnieć problem z plikami zapisu gry. Spróbuj przenieść folder zapisów (znajdujący się zazwyczaj w folderze "Dokumenty" -> "Electronic Arts" -> "The Sims 3") w inne miejsce, i spróbować uruchomić grę bez tych plików.

8. **Community i fora:**
- Możesz również odwiedzić fora internetowe poświęcone "The Sims 3", gdzie społeczność graczy często dzieli się poradami i rozwiązaniami problemów.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem. Jeśli nadal masz kłopoty, spróbuj podać więcej szczegółów, takich jak komunikat błędu, który pojawia się podczas próby uruchomienia gry.
 
Back
Do góry