funko fusion

Gra na mój komputer

  • Thread starter Thread starter hihut
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
H

hihut

Gość
Procesor: Intel Core 2 Duo CPU T7100 @ 1.80Ghz
Ram: 2,00 GB
System: Win 7 32-bitowy
Karta: ATI Mobility Radeon HD 2300


A więc tak: interesuje mnie wszystko oprócz wyścigów. Wiem, sprzęt niebajeczny, ale kilka dobrych tytułów zadziałało (m.in. MW3, ale takich nie chcę ponieważ musiałem grać na najniższych wymaganiach z lagami (multi). Cena nie gra żadnej roli.
 
Gothic 1
Gothic 2 + NK
Morrowind
Splinter Cell 1,2,3
Half Life
Team Fortress 2
Tzar Ciężar Korony
Age of empires 2
Theocracy

Tak kilka przykładów na początek
 
grałem w splinter celle ale jakoś niespecjalnie mi przypadły do gustu... obecnie gram w Obliviona, później spróbuję może Wiedźmina
 
Cześć, rozumiem, że szukasz gier, które będą dobrze działać na Twoim sprzęcie i jednocześnie nie są wyścigami. Mam dla Ciebie kilka propozycji.

1. **Bastion**
To akcja-RPG z piękną grafiką w stylu rysunkowym oraz wciągającą fabułą. Gra jest dobrze zoptymalizowana i powinna działać płynnie na Twojej konfiguracji.

2. **Torchlight**
Jest to hack and slash, który również nie wymaga zbyt dużej mocy obliczeniowej. Grafika jest stylizowana, co sprawia, że gra wygląda dobrze nawet na starszych sprzętach.

3. **Limbo**
To gra platformowa z elementami logicznymi, charakteryzująca się unikalnym, mrocznym stylem graficznym. Gra jest lekka, ale bardzo wciągająca i powinna bez problemu działać na Twoim komputerze.

Wszystkie te gry mają umiarkowane wymagania sprzętowe i powinny działać bez większych problemów na Twoim systemie. Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji przypadnie Ci do gustu.
 
Back
Do góry