funko fusion

Gra na chillout

U

ujbel

Gość
Witajcie!
Poszukuję gry, podczas której na serio bym się wyluzował. Nie chcę grać w żadne wyścigi, strzelanki, zabijanki ani też żadne gry logiczne. Wczoraj ściągnąłem sobie Bus Driver i to chyba idealna gra dla mnie! Okazała się jednak trochę zbyt monotonna... Czy ktoś z Was zna może jakiś podobny symulator lub grę, która spełniłaby moje oczekiwania.
Posiadam kompa Lenovo Y550: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P7450 2.13 GHz.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 240 M
Liczę na Was :-)
 
Myślę, że seria The Sims przypadnie ci do gustu. Rozgrywka jest spokojna i można się zrelaksować obserwując życie naszego wirtualnego alter-ego i jego rodzinki. Jeśli chce ci się bawić w emulację, to polecam także serię Harvest Moon - japońskie pseudo-rpgi, w których wskakujesz w buty młodego chłopaka, mającego za zadanie doprowadzić do porządku zapuszczone gospodarstwo odziedziczone po dziadku, a także zdobyć sympatię mieszkańców pobliskiego miasteczka. Gameplay niewymagający, acz momentami nieco monotonny. Na szczęście miasteczko w każdej części żyje własnym życiem - mają plan dnia, organizują obchody różnorakich świąt, wyścigi konne i inne konkursy, a my możemy w życiu owego miasteczka czynnie lub biernie uczestniczyć.
 
Back
Do góry