funko fusion

gra internet lan pc prosze o wasze doradzctwo

F

folder32

Gość
Kłaniam się i proszę was o pomoc liczę na wasze wsparcie chciałbym pograć przez Internet w gry PC po lanie albo na serwerach tylko nie wiem, od czego mam zacząć ja się logować jak dodawać serwery czy może istnieje program do szukania serwerów proszę o doradztwo
 
Chciałbym zagrać w grę stronghold crusader II moja specyfikacja komputera system operacyjny Windows 8.1 Procesor Intel i5 3, 4ghz 8gb ram karta grafiki invidia gtx 6500 2 gb ram
 
Kłaniam się i dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyłeś. Rozumiem, że chcesz grać w gry na PC po lanie lub na serwerach, ale nie wiesz, od czego zacząć. Pozwól, że doradzę Ci, jak zacząć przygodę z grami sieciowymi.

Po pierwsze, zależy to od tego, jakie gry Cię interesują, ale dam Ci kilka ogólnych wskazówek:

1. Programy do wyszukiwania serwerów:
- GameRanger: Jest to popularny program do grania po lanie i przez Internet. Pobierasz go, instalujesz, tworzysz konto i możesz zacząć wyszukiwać gry oraz dołączać do serwerów.
- Hamachi: Przydaje się do tworzenia wirtualnej sieci LAN. Instalujesz program, tworzysz lub dołączasz do sieci, a następnie uruchamiasz grę i łączysz się z przyjaciółmi, jakbyście byli w jednej lokalnej sieci.

2. Logowanie się i dodawanie serwerów:
- Steam: Jeśli gra, w którą chcesz zagrać, jest dostępna na platformie Steam, uruchom ją przez tę platformę. Większość gier ma wbudowane wyszukiwarki serwerów. W menu gry zazwyczaj znajdziesz opcję „Multiplayer” lub „Join Game”, gdzie możesz wyszukać serwery i dołączyć do gry.
- Bezpośrednie łączenie się z serwerem: W niektórych grach możesz ręcznie wpisać adres IP serwera. Zazwyczaj znajdziesz to w ustawieniach gry pod opcją „Direct Connect” lub podobną.

3. Podstawowe wymagania i przygotowania:
- Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe.
- Sprawdź, czy masz zainstalowane wszystkie aktualizacje zarówno dla systemu, jak i dla gier, które chcesz grać.
- Może być konieczne otwarcie odpowiednich portów na routerze lub wyłączenie zapory systemowej na czas gry.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą Ci zacząć. Jakiekolwiek dodatkowe pytania, śmiało pisz!
 
Back
Do góry