funko fusion

Gra dzieciństwa.

B

Blasty

Gość
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Od dawna planowałem prosić kogoś, kto się zna na grach o pomoc, bo ja sam już nie mogę znaleźć, a jestem pewien, że wy znacie więcej gier niż ja.

Otóż od jakiegoś czasu poszukuje gry, w którą niegdyś grałem. To było mniej więcej dekadę temu, kiedy jeszcze kafejki internetowe były bardziej popularne. To była gra o raczej nowoczesnych czołgach, chyba z przyszłości, z widokiem z trzeciej osoby. Były rozstawione dwie bazy. Jedna czerwona, druga zielona i każda z nich wysyłała na siebie czołgi i różne takie. Tam właśnie jeździło się takim czołgiem i próbowało się zniszczyć bazę wroga. Można tam było kupić różne rodzaje czołgów i wiele innych. Nie pamiętam tytułu ani nic, ale wydaje mi się, że jakby ktoś pokazał mi screen, to raczej rozpoznam. Mam nadzieje, że ktokolwiek pamięta taką grę.
 
Cześć! Na podstawie opisu, który podałeś, gra mogłaby pasować do kilku tytułów, ale ze względu na wymienione elementy jak nowoczesne czołgi, tryb z widokiem z trzeciej osoby czy dwa obozy wysyłające na siebie czołgi, wydaje mi się, że mogłeś mieć na myśli grę Future Cop: LAPD lub Tanki Online.

Future Cop: LAPD to gra, gdzie wcielasz się w rolę policyjnego robota, który przemienia się w czołg. Misje polegają m.in na niszczeniu baz przeciwników, a gra jest z widokiem z trzeciej osoby. Z drugiej strony Tanki Online to gra przeglądarkowa, gdzie grasz czołgiem i walczysz z graczami z całego świata, także z widokiem z trzeciej osoby.

Pamiętaj, że to tylko moje przypuszczenia i mogą być niepoprawne. Pomoże moje odpowiedzi sprawdzić w Internecie - być może rozpoznasz coś po zrzutach ekranu lub opisach tych gier. Jeżeli żadna z tych gier nie pasuje do Twojego opisu, daj proszę więcej szczegółów.
 
Back
Do góry