funko fusion

Gra dla Mateusza :D

  • Thread starter Thread starter Wojdasek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
W

Wojdasek

Gość
Otóż jestem bez xboxa i chciałbym pograć coś na moim komputerze :shock:
Nie ma co się oszukiwać nie jest to najlepszy sprzęt do gier, ale w jakiegoś dobrego fps'a bym zagrał tylko błagam nie piszcie mi tu cs'a.
Mój sprzęt
Procesor:Intel Core i3 2,13 GHz
Dostępna pamięć ram:2 gb
Karta graficzna:Nvidia GeForce GT 330M
 
Dodaj czy to ma być multi czy singe i czy masz określone jaki rodzaj shootersa chcesz lub jest to Ci obojętne.

MW3 raczej słabo.
Tf2 możesz sprawdzić ale na mega detale nie licz.
 
Jeśli już o mnie mowa ( Mateusz ) to proponuje w lola pograc

Ale ile Mateuszków tyle opini :D
 
Matek napisał:
COD MW3 pójdzie na moim kompie ?

Pójdzie lajt :) Mam takiego samego kompa i normalnie chodzi (znaczy już nie, brat sell steam). Jednak na wysokich wymaganiach tryb przetrwanie bardzo laguje, nie da się biegać (jak w CS'sie na pingu 400-500 dla wścibskich) :).
 
Mhmm ... Zagraj sb w Far Cry 2 :) Mi się spodobała i wciągnęła mniem bardzom. Jest też Multiplayer ;p
 
Zagraj w Enemy Territory. Naprawdę niezła multiplayerowa siepanka. Dużo osób wciąż w nią gra pomimo jej "wieku". I jest za darmo :D
 
Cześć! Rozumiem, że szukasz dobrego FPS-a, który będzie działać na Twoim komputerze. Biorąc pod uwagę Twój sprzęt, oto kilka tytułów, które powinny działać bez problemów:

1. Half-Life 2 - Klasyka gatunku, świetna fabuła i nadal robi wrażenie, mimo upływu lat.
2. Call of Duty 4: Modern Warfare - Jeden z bardziej znanych FPS-ów, który powinien działać na Twoim sprzęcie.
3. Team Fortress 2 - Jeśli szukasz czegoś w klimatach multiplayer, TF2 to genialna opcja z różnorodnymi klasami postaci.

Mam nadzieję, że któryś z tych tytułów przypadnie ci do gustu i będzie działać płynnie na Twoim komputerze. Miłego grania!
 
Back
Do góry