funko fusion

gra dla kaleki

C

carl

Gość
Witam
szukam gry w którą będę mógł grać jedną ręką (lewa6 tyg w gipsie) gierka oczywiście online oprócz wyścigów nahlepiej darmowa bo 15 dopiero wypłata :)
 
Grunt, że fapować możesz. Jedną ręką można grać praktycznie w każdą grę tylko to zależy jak ją sobie ustawisz i na jakim poziomie chcesz grać. Określ się bardziej jakie gry online Cie interesują?
 
praktycznie każda zaczynając od wowa kończąc na karciankach typu UR
a od fapfap mam dziewczynę :)
 
Jak mozna grac w Lola jedna reka? ....

Footbal Manager, swietna gra wymaga do obslugi sama myszke.

Na sama myszke tez jest RPG star wars knights of the old republic. Przyciskajac obydwa przyciski myszy idziemy do przodu, a myszka wyznaczamy kierunek gdzie ma isc postac. To samo w drugiej czesci. Podczas walkji gra jest zawsze pauzowana i mozna zakolejkowac dzialania wiec z tym tez nie ma problemu, sam ta gre przeszedlem praktycznie jedna reka
 
tylko używając myszki to gram w csa go i jakoś leci ale to nie jest to ;/ w lola też ale słabo jest
liczę że jednak coś polecicie ciekawego

a zapomniałem gram w fma12 ale nudzi się wole coś MP
 
Witaj!

Proponuję spróbować gry "Among Us" - jest to gra online, w której gracze muszą współpracować lub oszukiwać, aby zdobyć zwycięstwo. Gra jest dostępna za darmo na urządzenia mobilne i komputery. Jest bardzo popularna i ciekawa, a do jej gry potrzebna jest tylko jedna ręka. Mam nadzieję, że Ci się spodoba! Miłego grania!
 
Back
Do góry