funko fusion

RPG Gothic I-IV Może nawet V

M

MEJKER

Gość
Co myślicie o Gothicu V bo moim zdaniem to będzie chłam gdyż tylko Gothic I i jeszcze GII przypadł mi do gustu G III to już normalnie porażka ludzie w tym części można iść we dwóch, co ja mówię samemu na całą wioskę orków i spokojnie im dać radę... Według mnie coraz nowsza część gothica = coraz gorsza część. Gothic IV z kolei tam nawet nie można położyć się spać :D Nie sądze aby Gothic V był lepszy od pierwszej i drugiej części... A co wy na to ??? Co jeśli w GV nie będzie można np.: skakać hm?
 
A skąd takie informacje, że ma wyjść Gothic V ? Co do wcześniejszych wersji to się zgadzam - były najlepsze. Trzecia część była do bani, natomiast po rozłamie Jo Wood i Piranha Bytes, czwórka to już totalne dno. Nie wiem jak można zepsuć tak piękną serię najlepszej gry w historii, z jaką przyszło mi obcować.
 
No właśnie szukam czegoś w stylu że zwalili tę grę i nic się już nie da zrobić... A jeśli chodzi o Gothic V to wyjdzie zobaczysz i to będzie jeszcze gorszy chłam albo gites gierka może wreszcie zasugerują się wcześniejszymi częściami. Dobrze by było...
 
Według mnie cała seria Gothiców to jedno wielkie badziewie słabego RPG bez klimatu.
 
Jakby mieli robić Gothic V to chciałbym żeby pracował na silniku GI i GII te części stworzyły najlepszy klimat :P ale sadze że jak zwykle zwalą Gothica :) a chętnie bym powrócił do starych czasów xD
 
Po 1. Szybko zmieniaj kolor z pomarańczowego, bo zaraz dostaniesz warna.
Po 2. Po katastrofie G4 i sprzedaniu Gothic'a przez Piranha Bytes, wątpie o kontynuacji części.
Po 3. Risen - po sprzedaniu Gothic'a przez PB, PB wydało tą grę - mieszanka fabuły i grafiki z G2 i lekko klimatu z G3 - bardzo polecam.
Po 4. Nie myśleć sobie - Risen = G3 = Dupa :D Gra jest bardzo dobra, choć G3 nie przypadło mi do gustu.
Po 5. Pamiętaj o punkcie 1 :D.<br /><br />-- 09 sty 2012, 22:09 --<br /><br />
JDabrowsky napisał:
Według mnie cała seria Gothiców to jedno wielkie badziewie słabego RPG bez klimatu.

Grałeś w I i II czy mówisz o "nowotechnologicznych bajerach" pozbawiających grę FUN'u a dające grafikę (jak w G3 i G4)?
 
Próbowałem wszystkich części, żadna nie weszła na tyle głęboko do buzi by ją ugryźć ;/
 
Sprostowanie: Gothic V nie został zapowiedziany i prawdopodobnie nie powstanie.

Co do tego co pisałeś - pierwsza część: świetny klimat, skopane sterowanie. Gothic II wraz z dodatkiem: gorsza troszeczkę fabuła, ale ciekawy świat i świetna rozgrywka. Gothic 3 - dobra fabuła oraz rozgrywka, skopany został na samym początku, po wielu wielu patchach można ją zaliczyć co bardzo dobrych(nie świetnych) gier. Gothic 3: Zmierzch Bogów: pominę milczeniem, najgorsza z serii. Gothic IV - jeżeli nie jesteś fanem Gothica, to gra jest całkiem przyjemna i świetnie można bawić się przy niej. Jednak jeśli patrzymy przez pryzmat poprzednich części - kaszana.

Co do Gothic V - myślę, że jeżeli prawa autorskie wrócą do Piranii to wtedy otrzymamy coś pokroju Risena, czyli całkiem niezłą produkcję.
 
G V? Wątpię. Tym bardziej, że PB zajmuje się nową serią jaką jest Risen to wątpię, aby powrócili do serii Gothic. Jednak byłoby miło, gdyby odświeżyli poprzednie wersje, prócz GIII.
 
Gothic V jest raczej niemożliwy, bo fanom ,,czwórka" nie przypadła do gustu. :geek: Dla mnie Gothic kończy się na trzeciej części, chociaż i ona nie była pozbawiona wad. :roll: (pomijam FATALNY ,,Zmierzch Bugów" ;) )
 
GV

Trochę artykuł przedawniony, ale wart lektury....

Może pokolei...

Gothic 1 - odniósł sukces, według mnie, najlepsza część Gothica, te nocne wyprawy do lasu, aż ciarki przechodziły po plecach. Klimat, bugi są jak są, w każdej grze, ale gra się dobrze... Jedna z niewielu takich gier.

Gothic 2... - Co tu dużo mówić, wyszedł, dużo osób kupiło, i dobrze zrobiło, bo ta część także znakomita, z dodatkiem Noc Kruka, jest wiele lepiej. Bo bez dodatku, G2 było cholernie łatwe, jak dla mnie.

Gothic 3... - Taki strasznie zły nie jest, ale... łatwy... Zmierzch Bogów... Hmm, jak dla mnie, Zmierzch Bugów... Od zatrzęsienia ich było... Więc tak Trójka, wcale taka zła nie była... Pościągać sobie kilka modów, patchów, dodatków, i gra się w miarę dobrze. Ale irytuje jedna rzecz - Idziesz sam na miasto orków, i wybijasz wszystko, niemal życia nie tracąc. Trochę to za łatwe było, nie sądzicie?

Gothic 4, albo raczej Arcania, bo jak dla mnie, na tytuł Gothica to nie zasługuje. Jest jedna rzecz, nieodłączna z serii... Kilka najlepszych postaci - Diego, Milten, i inni. Oni zawsze nadawali klimat gry, byli w każdej części. Na szczęście, zostali oni "wrzuceni" także do tej części, co było dobrym wyborem. jednak, Arcania, jako Arcania, mi się nie podoba. Niby grafika i tak dalej... Ale klimatu nie ma za grosz jak dla mnie. Niby powiązanie z poprzednimi częściami jest... Ale wolałbym prowadzić naszego Beziego, niż tego nowego Bezimiennego pasterza.

Risen... Gra, fajna, bardzo fajna wręcz, ale czegoś mi w niej brakuje, nie grałem w Risena za wiele, ale podobał mi się, jedna z lepszych gier.

Ja bym się ucieszył, chociaż pewnie to nie przejdzie do skutku, gdyby tak... Odnowić serię. Wrócić do dwójki, a następnie zrobić "nową" trójkę... O trochę innej fabule, grafice bardziej podobnej do tej z I i II. Co byście powiedzieli o takiej grze? Zagralibyście?
 
Masz, nagroda dla ciebie za prace archeologiczne w pocie czoła:

goldenshovel593.jpg
 
Back
Do góry