funko fusion

Godne polecenia pozycje na PS2

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Szukam jakichś gier na swojego srajstejszyna, gdyż gry, które aktualnie mam zaczynają mi się nudzić. Polecicie mi coś godnego uwagi? Lubię strzelanki (w tym różnorakie klony GTA), gry wyścigowe, mordobicia, RPGi, slashery, action-adventure i gry sportowe (aczkolwiek tylko z bardziej "nietypowymi" sportami, jak np. skateboarding czy sporty ekstremalne).

Gry, które już mam (tak więc nie podawać ich, ani innych odsłon tych serii):
-Black
-Killzone
-Burnout 3
-Def Jam: FFNY
-Soul Calibur 3
-GTA: Vice City Stories
-Gran Turismo 4

PS. Nie lubię klimatów rapu, ani przesadnie kiczowatych, więc nie podawajcie żadnych takich gier (jednakże jRPGi się nie liczą, bo one zawsze są przesłodzone).
 
Gun - całkiem fajny klimat ma. To jakiś westernowy klon GTA, czy zwykła strzelanka?
Tekken 5 - na razie podziękuję, mam Soul Calibur, a wiele się od Tekkena nie różni (zresztą twórcą obu pozycji tak czy siak jest Namco).
Call of Duty 3 - też nie za bardzo, gdyż nie lubię strzelanin wojennych.
 
@Gemos
W Max Payne grałem na PC, więc nie warto, żebym kupował ją jeszcze raz, tylko na inną platformę.

@rextar
Te gry sportowe są zbyt "typowe" jak dla mnie. Wolałbym coś z większym rozmachem. Co do God of War, to czy naprawdę jest warta moich pieniędzy? Niby lubię slashery, ale nie wiem, czy czasem nie jest z nią jak z Halo na Xboxa - wszyscy się tym zachwycają, a gdy zagrałem to stwierdziłem, że to jedna, wielka kupa.
 
Szkoda, że na PS2 demka były dołączane z innymi grami, bo gdyby były oddzielnie to bym po prostu wypróbował GoW i stwierdził, czy jest dobre, czy nie...
 
Na podstawie Twoich zainteresowań, mogę Ci polecić następujące gry:

1. Shadow of the Colossus: To action-adventure, w którym walczysz z ogromnymi stworzeniami w przepięknej scenerii.
2. TimeSplitters 2: To poprawnie wykonana strzelanka FPS, która dostarczy ci wiele zabawy.
3. Need for Speed Underground 2: Ta gra z serii Need for Speed skupia się na tuningu samochodów, zawodach na prostej trasie i driftach.
4. Metal Gear Solid 3: Snake Eater: Kultowa gra stealth, która cieszy się dużą popularnością.
5. God Hand: Nietypowe mordobicie z ciekawą mechaniką.
6. Final Fantasy XII: Ciekawe jRPG z intrygującą fabułą i bardzo rozbudowanym systemem walki.
 
Back
Do góry