funko fusion

Gier akcji w klimatach fantasy szukam

N

ninja666

Gość
Ostatnio przypomniało mi się ile frajdy miałem z takimi grami jak Hexen, Heretic, Witchaven, czy Dark Messiah. Chciałbym znów pograć w coś takiego, ale nie za bardzo wiem, czego szukać. Moglibyście mi coś ciekawego polecić? Chciałbym, by miało to w miarę możliwości dobrą fabułę, dynamiczny system walki i opcjonalnie wybór stylu, jakim chce się grać - jako wojownik, łucznik, mag, asasyn etc. Elementy RPG mile widziane. Prosiłbym także, by te gry nie były zbyt wymagające pod względem technicznym, tj. takie, w których mieszczę się w wymaganiach minimalnych, ale do średnich nie dochodzę, gdyż ostatnio komputer ma skłonność do przegrzewania się przy bardziej obciążających CPU i GPU grach i programach.

Grałem już w:
-Hexen 1, 2
-Heretic 1, 2
-Dark Messiah of Might and Magic
-Rune
-Witchaven
-Hunted: The Demon's Forge*
-Enclave
-Die by the sword
-LoTR: War in The North*

*przy tych tytułach komputer się przegrzewał

PS. Tak, wiem, że to nie dobrze, że komp się przegrzewa i pracuję nad tym, by przestał.
 
Niestety nie przepadam za grami multiplayerowymi. Poza tym z Drakensanga nie za bardzo gra akcji jest. Bardziej to jest najbardziej klasyczny systemem z możliwych cRPG.
 
Zeno Clash
Conan: The Dark Axe
Severance: Blade of Darkness ( sprzed 10 lat ale wymieniłes też starsze gry )
Vindictus - multiplayer za friko możesz rzucic okiem chyba ze multi zupełnie odpada
Może jeszcze Dungeon Siege III bo na RPG to to sie nie nadaje.

aż z ciekawości sobie przjerze gry które podałeś bo nei we wszystkie grałem
 
Zeno Clash wygląda fajnie. Ma taki bardzo obłędny klimat, jak Morrowind, czy Shivering Isles. Reszta taka strasznie mało dynamiczna. Myślę, że chyba na ZC sie zdecyduję. Dzięki wielkie, +1 dla ciebie.
 
Back
Do góry