funko fusion

Strzelanki Gameplay z Black Opsa 2

oklepane, oskryptowane i nudne jak flaki z olejem.

Po Call of Duty 4 ta seria niestety stacza się w dół...
 
Nie ma to jak Call of Duty 2<br /><br />-- 13 wrz 2012, 16:25 --<br /><br />Nie ma to jak Call of Duty 2
 
MW2 gafę walnęło z tym, że "Ghost" to "Gaz" (ten przydupas princa z coda 4) :D masz trochę racji Matełósz, ale Teamwork'a nie spotkasz już w żadnej grze typu CoD itp.
 
Dobra, obejrzałem część i powiem, że tej gry nawet spiracić by mi się nie chciało, a co dopiero kupić. Co to za rozrywka jak gra prowadzi ciebie za rączkę? Widać, że te gry robione są pod 10-letnie dzieci, które niczego nie potrafią się same domyślić (no chyba każdy bardziej rozgarnięty gracz domyśli się, że jak jest wyżej od przeciwnika, to ma go zestrzelić snajperką, nie?).<br /><br />-- 14 wrz 2012, 16:40 --<br /><br />Dobra, obejrzałem część i powiem, że tej gry nawet spiracić by mi się nie chciało, a co dopiero kupić. Co to za rozrywka jak gra prowadzi ciebie za rączkę? Widać, że te gry robione są pod 10-letnie dzieci, które niczego nie potrafią się same domyślić (no chyba każdy bardziej rozgarnięty gracz domyśli się, że jak jest wyżej od przeciwnika, to ma go zestrzelić snajperką, nie?).
 
Back
Do góry