funko fusion

Sport i wyścigi FUEL - PCtowy Motorstorm. Czy jednak dobry?

N

ninja666

Gość
Ostatnio miałem styczność z tą grą, gdyż szukałem klonów Playstationowego hitu - Motorstorm. Z tego co podawali na różnych forach była to najbardziej podobna gra. Z gameplayów też to wynikało, dlatego więc postanowiłem tą grę wypróbować. Niestety, niejako się zawiodłem. Gra sama w sobie mogłaby być dobra, gdyż wyścigi zwariowanych pojazdów rodem z Mad Maxa po post-apokaliptycznym świecie pełnym anomalii pogodowych i udziwnień terenowych naprawdę mają potencjał. Studio niestety tego nie wykorzystało. Gra ogólnie jest dobra pod względem wykonania, lecz jest najzwyczajniej w świecie nudna i nie dostarcza zabawy na długo. Zabrakło w niej tego, co sprawiało, że w Motorstorma fajnie się gra - akcji i trików kaskaderskich, bo co z tego, że w FUELu ścigasz się z mnóstwem przeciwników, jak najczęściej gdy tylko za blisko do nich podjedziesz, to się na nich blokujesz? Wg mnie bezsens. FUEL miał szansę być dobry, ale jest tylko przeciętny. Ja odradzam tą grę, ale chcę poznać także zdanie nt. tej gry od tych, którzy też w nią grali, jak i od tych, którzy nie mieli styczności. Czekam na komentarze.
 
Back
Do góry