funko fusion

Football Manager 2014

  • Thread starter Thread starter malypikus
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
M

malypikus

Gość
Witam, jestem tu nowy, chciałem poprosić Was o pomoc. Otóż od wielu lat gram w serię "FM" - Football Manager, jeszcze wcześniej w "CM" - Championship Manager. Pierwszy raz zdarza mi się taki błąd. Ściągnąłem (wiem, powinienem kupić, ale uczę się, mam dużo wydatków związanych ze sportem i nie jestem w stanie odłożyć tych 130zł) ją. Najpierw z torrenty.org - nie wymagała instalacji, włączyłem. Doszło do momentu ładowania przed menu głównym. Wyskakuje do pulpitu z charakterystycznym dźwiękiem błędu, lecz żaden błąd się nie pojawia. W procesach zostaje jednak 'fm.exe'. Wyłączam ten proces, próbuję jeszcze raz. I tak w kółko. Pomyślałem, że może chodzić o antywirusa. Usunąłem go, zrestartowałem kompa, dalej nic. Wkurzyłem się mocno, ale stwierdziłem, że może wersja feralna. Usunąłem wszystkie ślady tego FM'a i pobrałem go jeszcze raz, tym razem z thepiratebay.se. Dzieje się dokładnie to samo. Wszystkie zapory mam wyłączone. Nie mam pojęcia co się dzieje? Pomożecie mi jakoś? Byłbym mega wdzięczny!
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry