funko fusion

Survival Five Night at Freedys 3

  • Thread starter Thread starter sumiczek150PL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

sumiczek150PL

Gość
Na pewno kilku z was słyszało o serii FNAF w której jesteśmy nocnym stróżem i mamy przetrwać pięć nocy(Nocy jest 7 ale to szczegół). Wszyscy byli tak podekscytowani tak tą grą że stała się ona jedną z najstraszniejszych gier. Niedługo później powstała część 2 co jeszcze bardziej ucieszyło fanów. I zaczęły powstawać różne teorie na ten temat(Może kiedyś napiszę o tym). Ale powracając do tematy trzeciej odsłony tej gry zaczętą wracać tutaj do fabuły.
Trailer
[youtube]
Widać tutaj jak już mówiłem wielkie powiązanie do fabuły.
Proszę o to opis
Thirty years after Freddy Fazbear's Pizza closed it's doors, the events that took place there have become nothing more than a rumor and a childhood memory, but the owners of "Fazbear's Fright: The Horror Attraction" are determined to revive the legend and make the experience as authentic as possible for patrons, going to great lengths to find anything that might have survived decades of neglect and ruin.

At first there were only empty shells, a hand, a hook, an old paper-plate doll, but then a remarkable discovery was made...

The attraction now has one animatronic.

W skrócie pizzeria została zamknięta i została otwarta na nowo jako "dom strachów".
Gra podobno będzie wydana w wersji 3D. Ale teraz to co pojawiło się na GreenLight steam wiele zmieniło.

Thanks to all of your awesome support, Five Nights at Freddy's 3 has hit number one on Steam Greenlight! I was really unprepared for such an outpouring of great comments and upvotes; I'm very grateful and humbled. :)

I want to take a second to debunk a rumor that the game will be released on February 5th, however. ;) Although I've made a lot of progress on the game, there is still a LOT of work to be done. I'm working hard to make a great game for all of you so try to be patient.

Thanks again for your support and comments! :)

Gra ukaże się 5 lutego. Mógłbym zrobić teorie na temat całego FNAF ale to najwyżej później. Nie zapominajcie że Scott robi tą grę sam bez żadnej pomocy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tutaj bym się kłócił nie może być z 1 i 2 ponieważ jedno musi być Sequelem i Prequelem ale dobre spostrzeżenie. :D
 
Ja coś takiego wykombinowałem, taka malutka teoria. 2 to Prequel dla mnie, tak sądzę że po zamknięciu Freddy's Fazbear Pizzeria w 2 częśći gry animatroniki w naprawie zostały odbudowane z nowych w 2, potem powstała nowa edycja Freddy's Fazbear Pizza z: Freddy'm, Bonnie'm, Chicą i Foxy'm. Zaś już jest potwierdzone że Five Nights At Freddy's 3 zostaje prequelem. Po zdjęciu Scotta z pudełkiem części animatroników jest duża liczba 3, jak zwiększymy gammę to się pojawi zza liczby ten gościu. Z kanału Smike'a ściągnąłem z gammą. Ale jak ujrzymy zapisy zdjęciowe Scotta w obrazku to jest taki napis: ''quote: 30 years later,''. Więc od roku 1987 minie 30 lat, czyli to będzie rok 2017, dziwne że Scott zmienił tak fabułę FNAF'a, teraz to jest nie pizzeria, ale Freddy Fazbear's Horror Attraction.
PS. Jest 6 luty a gry jeszcze niedobry Scott nie wypuścił :ccc
 
Najpierw była Freedy Family Dinner>Pizzeria z 2>Pizzeria z 3>Pizzeria z 1
Tyle wiemy ale nie wiadomo co jest Prequelem a co sequelem może w 3 się dowiemy.
P.S Niestety 3 nie wyjdzie na razie :c.
 
Pewności 100% nie mam, dopóki nie ukaże się gra nie będziemy mogli dokładnie stwierdzić ale myślę tak że to Najpierw była ta Freedy Family Dinner
Później dwójka ponieważ zniszczone animatroniki nie przypominają tych z 1. Ale kto wie .-.
 
Jak się okazało nie ma jednego animatronika (co ty nie powiesz).
A jest ich dokładnie
Spring Trap
SpringTrap.png


Phantom Freddy
Freddy%252520full%252520body.JPG




Phantom Foxy
Extra_Foxy.png





Phantom BB
balloon_boy_in_the_office__and_phantom_freddy__by_gold94chica-d8k7ecc.jpg




Phantom Puppet
phantom_marionette_puppet______by_gold94chica-d8k85tu.jpg





Phantom Chica
phantom_chica_s_fnaf3_jumpscare____by_gold94chica-d8k7wto.jpg



Szybkie omówienie dlaczego są one zniszczone. W pizzeri wybuchł pożar z czego możemy się dowiedzieć po ich wyglądzie i gdy ukończymy noc szóstą.
6EFAB70DDC7C81CCCFE23ADC3D764350FAEB0171



Co dziwne zauważmy, że każdy z animatroników jest podobny z części 1 prócz Foxiego dodatkowo jest tam BB i Puppet co oznacza, że Fnaf 2 był prequelem. Po zagraniu wszystkich "mini gier" po każdej nocy lub tych które możemy uaktywnić(later) są tam widziane przez 4 noce animatroniki którymi sterujemy i musimy iść za Fioletowym Freddy'm co może oznaczać że to Purple Guy czyli zabójca, ponieważ on przebierał się w jakiś strój gdy zabijał dzieci. Po przejściu nocy piątej ukaże nam się ta sama mapka z "mini gry" tyle, że nie gramy już robotem tylko zabitym dzieckiem.
Jeśli dojdziemy tam gdzie reszta animatroników została zniszczona pojawi nam się to.
Purple_man_death_fnaf3.jpg


Purple Guy wygląda na przestraszonego i trzyma coś w ręce prawdopodobnie nóż którym zabił dzieci. Nasze zadanie jest proste a zarazem dziwne mamy go "nawiedzać" czyli za nim chodzić po kilku sekundach nie wytrzymuje i ubiera się w kostium Sprin Trap'a i po chwili ubranie się zatrzaskuje stąd pewnie w jego imieniu "trap-pułapka". I tam umiera, widać także jak drży co widać na Zwiastunie.
Po tym następuje cisza i pojawia nam się to.

fnaf_3__bad_ending_by_xscarlopezx-d8kaqmw.jpg


Jak dla mnie zapalone oczy oznaczają, że i tak ich duszę nie uznały spokoju i jest to złe zakończenie.
Ale jest też drugie zakończenie które nie wiem jak zrobić by zadziałały dobre zakończenie.

3GLm9lv.png


Tym razem oczy się nie świecą czyli to może świadczyć o tym, że dusze dzieci odeszły.


A o to dowody, że jednak ktoś jest w tym kostiumie Spring Trap. Widać tam różne kości czaszki i nie tylko.

0.jpg


mp4dozvygttfxtlerhjv.jpg


Spring_trap_3.jpg



Tutaj także jest pokazane co świadczy co jest prequelem a co sequelem.

five_nights_at_freddy_s__animatronic_analysis_by_circlehunter-d86gb21.png


f9e.gif


Dziękuje za uwagę :3.
 
FNAF 3 jest spoko gierka, ale ja w nią nie gram bo się boję XD. Wolę oglądać jak grają w nią inni
 
Back
Do góry