funko fusion

Inne gry Five Night at Freedys 2 Teoria

  • Thread starter Thread starter sumiczek150PL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

sumiczek150PL

Gość
Gra wyszła szybko było zapowiedziane demo na 11 listopada. A co się okazało, że cała gra też wyjdzie jutro. I gdy tak grałem w demo i oglądałem jak inni w to grają doszedłem do pewnej teorii. Zaczynając mamy 10 robotów:
Old Foxy
Old Freedy
Old Chica
Old Bonnie
Foxy 2.0
Freedy 2.0
Chica 2.0
Bonnie 2.0
Marionete
Ballon Kid
O co chodzi nie będę tłumaczył(Może później xd).
Nie mamy drzwi więc mamy maskę freediego. By się ukryć przed nimi. Podczas intra widać podobno Phone Gaya. I widać po lewo Kurczaczka a po prawo Królika (Oby dwaj z 1). Także ich widać na początku nocy 3 ale tym razem się na ciebie złowrgo patrzą. I gdy chcesz się przed starymi ukryć mając maske na sobie atakują a gdy nie masz maski cię najczęściej zostawiają. Co do najdziwniejszego stwora jest to marionet. Ona tak jakby odpowiada za wszystkie roboty steruje nimi. Jest też jeszcze jedna dziwna rzecz. Roboty mogą się pokazywać nawet po 4 ale tylko odzielone Stare a Nowe. Ballon Kid on ciebie nie atakuje lecz jeśli już do ciebie wejdzie cały czas się śmieje i nie możesz odpalić światła z przedniej bramy wtedy wylatuje na ciebie Foxy. Powracając do Starego Freediego odnaleziono sekret gdy cię zabija 1 z robotów (Chyba Randomowy). Pokazuje ci się że jesteś Misiem i idziesz za tą marionetką na końcu się zamyka. (I oczywiście giniesz jakby nie). To narazie tyle dziękuje za uwage.
 
Rób te posty ciekawsze, dodaj trochę koloru, pogrubień i ogółem używaj "Pełnego Edytora".
 
Back
Do góry