funko fusion

Sport i wyścigi Fifa

14 najlepsza.
15 to przereklamowane gówno gdzie skrypty robią więcej za Ciebie. Możesz być lepszy od przeciwnika ale gra i tak pomoże jemu, że strzeli byle farfocla i to wpadnie, a Ty będziesz miał 418280321083210 słupków i 932187387921873218 poprzeczek.
 
Grałem w FIFE 14 i FIFE 15 u mnie na xboxie 360 i muszę powiedzieć, że większe wrażenie bardziej pozytywne sprawiła FIFA 14. Można w sposób bardzo realny ograć przeciwnika, nic tu się nie dzieję przypadkowo..W Fifie 15 ta kwestia ma się inaczej, gorzej..
 
Na pececie mi się najlepiej grało w FIFE 14 :) natomiast na xboxie 360 grało mi się bardzo dobrze w FIFE 13. No ale pika pika pikaczu :D o jakiej to FIFIE world cup mówisz dokładnie ? Bo chyba nie o tej gdzie były gwiazdki i gdzie się zdobywało bramki z połowy jako FIFA 2002 world cup.
 
bonkiewicz napisał:
No ale pika pika pikaczu :D o jakiej to FIFIE world cup mówisz dokładnie ? Bo chyba nie o tej gdzie były gwiazdki i gdzie się zdobywało bramki z połowy jako FIFA 2002 world cup.
Nie, Fifa World, czyli F2P od EA - https://www.easportsfifaworld.com/pl/home
14 lipca serwery gier: Need for Speed: World, Fifa World, Battlefield: Play 4 Free, Battlefield: Heroes zostaną zamknięte. A szkoda - w NFS:W czy Fifę się całkiem przyjemnie grało :)
 
Mi się lepiej grało w FIFE ale już jak zamykają to lipa :( nie wiem co będę teraz robił na wakacjach :D chyba się na konsolę przerzucę i na GTAV. Ktoś grał może w te FIFY street ? w jakieś freestyle bo słyszałem, że są podobno ale nie wiem co do odczuć graczy z samej gry ;)
 
Back
Do góry