funko fusion

Problem FIFA 17 - DXGI_ERROR_NOT_FOUND

I

Ip0nek123

Gość
Witam.
Problem dotyczy fify 17. Kiedy włączam fife pokazuje sie czarny ekran i error jak w zalaczniku.
Wszystkie sterowniki mam aktualne, directx najnowszy, NET Framework 4.5 kilka razy przeinstalowywalem, biblioteki c++ rowniez, zrobilem format i to samo.


Procesor: Intel core i7
Karta graficzna: Nvidia Geforce 960m
Ram: 8GB
Win 10

przeszukalem caly internet i nigdzie nie znalazlem rozwiazania, a moze znajdzie sie ktos tutaj kto wie o co chodzi i moze mial podobny problem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Załacznik z dxdiag.
Tak, tez na to zwrocilem uwage, sterowniki do zintegrowanej karty graficznej przeinstalowywalem ale bez skutku
 
W jaki sposób przeinstalowałeś?
Coś z tymi sterownikami u ciebie nie gra. Użyj narzędzia Display Driver Uninstaller w celu odinstalowania sterowników do obu kart, i potem zainstaluj je od zera. Spróbuj najpierw sterowniki od Microsoftu (te, które Windows 10 sam pobiera podczas aktualizacji).
 
Użyłem tego programu, usunąłem sterowniki do obu kart i zainstalowalem jeszcze raz ze strony producenta i dokladnie to samo wyskakuje. Czytalem ze moze pomoc zainstalowanie od nowa directx 12 tylko nie jestem do konca pewien jak to zrobic. Jak moge przeinstalowac directx?
 
"Instalator programu directx ustalil ze jest juz zainstalowana nowsza lub rownorzedna wersja programu directx. Instalacja nie jest potrzebna"

Jeden uzytkownik tak napisal dlatego o tym napisalem

" Miałem dokładnie to samo.
Są dwa rozwiązania. Przeinstalowanie Directx,
Jesli masz jakąś inną gre zainstalowaną na komputerze, to w miejscu gdzie jest zainstalowana powinny być pliki DirectX i spróbuj zainstalować najnowszą wersję jeszcze raz.
Drugą możliwością jest napisanie do supportu EA.

Oni powiedzą Ci dokładnie co zrobić i na pewno się skontaktują (w moim przypadku doszło nawet do rozmowy telefonicznej)

U mnie sprawdzily się oba sposoby z błędami fify17. "


Jutro rano napisze do supportu ea, moze moze :)
 
To jeśli support EA coś ci poradzi, to byłoby bardzo miło gdybyś napisał nam, co ci polecili i czy zadziałało. Dla potomnych :D
Miałem ci też polecić przeinstalowanie gry, ale widzę że w ogóle się nie pierniczyłeś i zrobiłeś formata całego systemu. No tak też można :lenny:
 
I tak go mialem zformatowac, przed chwila napisalem do EA, mam nadzieje ze cos poradza.
Jasne ze napisze, dzieki za pomoc :)
 
Witaj,

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem FIFA 17 na komputerze. Przyjrzyjmy się kilku możliwym rozwiązaniom, które mogą pomóc.

1. Sprawdzenie zgodności i ustawień gry
- **Uruchom grę jako administrator**: Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz "Uruchom jako administrator".
- **Tryb zgodności**: Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wejdź we właściwości, a następnie w zakładkę "Zgodność". Sprawdź różne tryby zgodności (np. Windows 7).

2. Ustawienia sterownika graficznego
- **Zaktualizuj sterowniki**: Skoro piszesz, że masz najnowsze, upewnij się też, że nie ma żadnych problemów z aktualizacją.
- **Ustawienia Nvidia**: Otwórz panel sterowania Nvidia, przejdź do zakładki "Zarządzanie ustawieniami 3D", a następnie dodaj FIFA 17 do listy i ustaw preferowany procesor graficzny na "Procesor Nvidia o dużej wydajności".

3. Sprawdzenie integralności plików gry
- **Origin**: Jeśli używasz Origin do uruchomienia gry, możesz spróbować zweryfikować pliki gry. Otwórz Origin, przejdź do biblioteki gier, kliknij prawym przyciskiem na FIFA 17, wybierz "Napraw grę".

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą w rozwiązaniu Twojego problemu. Jeśli problem będzie się utrzymywał, daj znać, a spróbujemy innych metod.

Pozdrawiam.
 
Back
Do góry