funko fusion

Fifa 14 nie działa na windows 8

  • Thread starter Thread starter Dermaa
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Dermaa

Gość
Witam, mam dość denerwujący problem, dotyczy on właśnie Fify 14.
Wszystko zaczęło się od tego, że kupiłem i zainstalowałem sobie windows 8 ( wcześniej miałem win 7 ). Zainstalowałem sb Fifę 14 no i pograłem jakieś 4 dni,a potem stało się coś dziwnego. Włączam Fifę poprzez origin, odpala się launcher, klikam Graj, i nie odpala mi tego kółeczka na środku ekranu ( Wtajemniczeni wiedzą) i Fifa nie startuje. Założyłem sb nowy profil użytkownika Windows, no i odpalam Fifę przez niego. Gra się odpaliła normalnie, pograłem 2 mecze i wyłączyłem. Odpalam ten profil następnego dnia, i dalej gra nie działa. Tym razem włącza się, lecz tylko do tego napisu " Fifa 14 " gdzie ukazany jest Messi i gra nie chce przejść do wyboru języka. Po minucie okazuje się czarny ekran i gra się wyłącza. Dodam, że nie chcę wracać na windows 7. Dodam też, że nie mam antywirusa, przeinstalowałem grę 3 razy, przeinstalowałem origin, zmieniałem ustawienia graficzne i dalej nic. Inne gry działają normalnie. Zna ktoś przyczynę moich problemów? Mógłby mi ktoś pomóc?
 
Witaj!

Rozumiem, że masz problem z odpaleniem gry FIFA 14 na systemie Windows 8. Spróbuję pomóc Ci rozwiązać ten problem. Oto kilka kroków, które możesz podjąć:

1. **Kompatybilność i uruchamianie jako administrator**:
- Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Windows 7. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie gry, wybierz "Właściwości", przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z: Windows 7".
- Zaznacz również opcję "Uruchom ten program jako administrator" w tej samej zakładce.

2. **Aktualizacja sterowników**:
- Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Odwiedź stronę producenta (np. Nvidia, AMD) i pobierz najnowsze sterowniki.

3. **Aktualizacja DirectX**:
- Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję DirectX. Możesz pobrać najnowszy instalator DirectX z oficjalnej strony Microsoft.

4. **Wyłączanie programów w tle**:
- Wyłącz wszystkie programy działające w tle, które mogą zakłócać działanie gry. Mogą to być przeglądarki internetowe, programy antywirusowe (chociaż wspomniałeś, że nie masz antywirusa), czy inne aplikacje.

Sprawdź, czy któraś z tych metod rozwiązuje Twój problem. Jeśli nie, daj znać – będziemy szukać dalej innych rozwiązań!

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry